Cat food

605 producten
View
sold outWellness - Core Signature Selects Shredded 79g Kip&Kippenlever
Wellness
Core Signature Selects Shredded 79g Kip&Kippenlever
€1,67
€21,13 / kg
View
sold outWellness - Core Signature Selects Flaked Multi - Pack - Kattenvoer Natvoer - 8 x 79g
Wellness
Core Signature Selects Flaked Multi - Pack - Kattenvoer Natvoer - 8 x 79g
€14,74
€23,32 / kg
View
sold outWellness - Core Signature Selects Flaked 79g Tonijn&Garnaal
Wellness
Core Signature Selects Flaked 79g Tonijn&Garnaal
€1,67
€21,13 / kg
View
sold outWellness - Core Signature Selects Flaked 79g Tonijn&Zalm
Wellness
Core Signature Selects Flaked 79g Tonijn&Zalm
€1,67
€21,13 / kg
View
sold outWellness - Core Kattenvoer Signature Selects Chunky 8 - pack 8 x 79g
Wellness
Core Kattenvoer Signature Selects Chunky 8 - pack 8 x 79g
€14,74
€23,32 / kg
View
sold outWellness - Core Signature Selects - 79 gram - 1 stuk
Wellness
Core Signature Selects - 79 gram - 1 stuk
€1,67
€21,13 / kg
View
sold outWellness - Core Signature Selects
Wellness
Core Signature Selects
€1,67
View
sold outWellness - Core Purelypate Duck & Chicken 85g
Wellness
Core Purelypate Duck & Chicken 85g
€1,52
€17,88 / kg
View
sold outWellness - Core Purelypate Kitten Chicken 85g
Wellness
Core Purelypate Kitten Chicken 85g
€1,52
€17,88 / kg
View
sold outWellness - Core Purelypate Chicken 85g
Wellness
Core Purelypate Chicken 85g
€1,52
€17,88 / kg
View
sold outWellness - Core Purelypate Chicken & Turkey 85g
Wellness
Core Purelypate Chicken & Turkey 85g
€1,52
€17,88 / kg
View
sold outWellness - Core Kattenvoer 98% Recipe Rund 85g
Wellness
Core Kattenvoer 98% Recipe Rund 85g
€1,67
€19,64 / kg
View
Hobby First - Hope Farms Pecking Block - Supplement - 5.5x10.5x14.5 cm 1kg
Hobby First
Hope Farms Pecking Block - Supplement - 5.5x10.5x14.5 cm 1kg
€3,99
€3,99 / kg
View
Hobby First - Feline Kattenvoer Droog Adult Kip - 1,5kg
Hobby First
Feline Kattenvoer Droog Adult Kip - 1,5kg
€10,77
€7,18 / kg
View
Hobby First - kattenbakvulling White Hygiene Baby Powder 12 Liter/10kg
Hobby First
kattenbakvulling White Hygiene Baby Powder 12 Liter/10kg
€9,78
View
Hobby First - kattenbakvulling White Hygiene Aloe Vera 12 Liter/10kg
Hobby First
kattenbakvulling White Hygiene Aloe Vera 12 Liter/10kg
€9,78
View
Hobby First - Feline Kattenbakvulling Feline Grey Hygiene Carbon - 12 liter
Hobby First
Feline Kattenbakvulling Feline Grey Hygiene Carbon - 12 liter
€9,78
View
Hobby First - Feline Kattenvoer Sensitive Urinary Chicken 4,5kg
Hobby First
Feline Kattenvoer Sensitive Urinary Chicken 4,5kg
€26,50
€5,88 / kg
View
Hobby First - Feline Sensitive Urinary - Kattenbrokken - 1.5kg
Hobby First
Feline Sensitive Urinary - Kattenbrokken - 1.5kg
€11,76
€7,84 / kg
View
Hobby First - Feline Kattenvoer Sensitive Sterilised Turkey 4,5kg
Hobby First
Feline Kattenvoer Sensitive Sterilised Turkey 4,5kg
€26,50
€5,88 / kg
View
Hobby First - Feline Sensitive Sterilised - Kattenbrokken - 1.5kg
Hobby First
Feline Sensitive Sterilised - Kattenbrokken - 1.5kg
€11,76
€7,84 / kg
View
Hobby First - Feline Kattenvoer Senior Chicken 4,5kg
Hobby First
Feline Kattenvoer Senior Chicken 4,5kg
€26,50
€5,88 / kg
View
Hobby First - Feline Sensitive Selective - Kattenbrokken - 1.5kg
Hobby First
Feline Sensitive Selective - Kattenbrokken - 1.5kg
€11,76
€7,84 / kg
View
Hobby First - Feline Kattenvoer Droog Sensitive Selective - 4,5kg
Hobby First
Feline Kattenvoer Droog Sensitive Selective - 4,5kg
€26,50
€5,88 / kg
View
Hobby First - Feline Senior - Kattenbrokken - 1.5kg
Hobby First
Feline Senior - Kattenbrokken - 1.5kg
€11,76
€7,84 / kg
View
Hobby First - Feline Kattenvoer Kitten Chicken 4,5kg
Hobby First
Feline Kattenvoer Kitten Chicken 4,5kg
€26,50
€5,88 / kg
View
Hobby First - Feline Kitten - Kattenbrokken - 1.5kg
Hobby First
Feline Kitten - Kattenbrokken - 1.5kg
€11,76
€7,84 / kg
View
Hobby First - Feline Kattenvoer Droog Adult Zalm - 1,5kg
Hobby First
Feline Kattenvoer Droog Adult Zalm - 1,5kg
€11,76
€7,84 / kg
View
Hobby First - Feline Kattenvoer Adult Salmon 4,5kg
Hobby First
Feline Kattenvoer Adult Salmon 4,5kg
€26,50
€5,88 / kg
View
Hobby First - Feline Kattenvoer Adult Chicken 4,5kg
Hobby First
Feline Kattenvoer Adult Chicken 4,5kg
€24,54
€5,45 / kg
View
Garvo - Katmix 10kg
Garvo
Katmix 10kg
€37,32
€3,73 / kg
View
sold outPrins - VitalCare Protection Senior
Prins
2 sizes
VitalCare Protection Senior
€23,85
€15,90 / kg
View
sold outPrins - VitalCare Protection Indoor
Prins
2 sizes
VitalCare Protection Indoor
€24,54
€16,36 / kg
View
sold outPrins - VitalCare Diet Weight Reduction&Diabetic
Prins
2 sizes
VitalCare Diet Weight Reduction&Diabetic
€27,05
€18,03 / kg
View
sold outPrins - Veterinary Diet Vitalcare Huid & Darmkanaal - 1.5kg
Prins
Veterinary Diet Vitalcare Huid & Darmkanaal - 1.5kg
€28,48
€18,98 / kg
View
sold outPrins - VitalCare Diet Renal&Liver Support
Prins
2 sizes
VitalCare Diet Renal&Liver Support
€28,48
€18,99 / kg
View
sold outPrins - VitalCare Diet Hypoallergic moderate calorie 1,5kg
Prins
VitalCare Diet Hypoallergic moderate calorie 1,5kg
€30,00
€20,00 / kg
View
sold outPrins - Veterinary Diet Vitalcare Diet Mobility Gevogelte
Prins
2 sizes
Veterinary Diet Vitalcare Diet Mobility Gevogelte
€31,23
€20,82 / kg
View
sold outPrins - VitalCare Sensitive
Prins
3 sizes
VitalCare Sensitive
€23,36
€15,57 / kg
View
sold outPrins - VitalCare Senior 12+
Prins
2 sizes
VitalCare Senior 12+
€23,36
€15,57 / kg
View
sold outPrins - VitalCare Senior
Prins
4 sizes
VitalCare Senior
€5,85
€14,62 / kg
View
sold outPrins - VitalCare Indoor
Prins
4 sizes
VitalCare Indoor
€5,85
€14,62 / kg
View
sold outPrins - VitalCare Kitten
Prins
4 sizes
VitalCare Kitten
€5,85
€14,62 / kg
View
sold outPrins - VitalCare Adult Maxi
Prins
3 sizes
VitalCare Adult Maxi
€22,13
€14,75 / kg
View
Renske - Golddust Heal 8 Blaas & Nieren 500g
Renske
Golddust Heal 8 Blaas & Nieren 500g
€56,55
View
Renske - Golddust Heal 4 Lever & Gal 500g
Renske
Golddust Heal 4 Lever & Gal 500g
€42,28
€84,56 / kg
View
Renske - Golddust Heal 4 Lever En Gal
Renske
Golddust Heal 4 Lever En Gal
€32,44
View
Renske - golddust heal 3 spier en gewricht - Default Title
Renske
golddust heal 3 spier en gewricht - Default Title
€32,44
View
Renske - Golddust Heal 3 Spier & Gewricht 500g
Renske
Golddust Heal 3 Spier & Gewricht 500g
€42,28
€84,56 / kg
View
Renske - Vers Kat Variatiebox Eve 30 x 70g
Renske
Vers Kat Variatiebox Eve 30 x 70g
€49,16
€23,40 / kg
View
Renske - Kat Adult Verse Kip/Konijn - 70g
Renske
Kat Adult Verse Kip/Konijn - 70g
€1,64
View
Renske - Vers Kat Variatiebox Ashley 30 x 70g
Renske
Vers Kat Variatiebox Ashley 30 x 70g
€49,16
€23,40 / kg
View
Renske - Kitten Verse Kalkoen&Kip
Renske
3 sizes
Kitten Verse Kalkoen&Kip
€7,37
€18,42 / kg
View
Renske - Super Premium Adult Verse Zalm Kattenvoer - 1,5kg
Renske
Super Premium Adult Verse Zalm Kattenvoer - 1,5kg
€24,54
View
Renske - Kat Adult Verse Kip - 400g
Renske
Kat Adult Verse Kip - 400g
€7,37
€18,42 / kg
View
Renske - Kat Adult Verse Zalm - 400g
Renske
Kat Adult Verse Zalm - 400g
€7,37
€18,42 / kg
View
Renske - Kat Adult Verse Eend
Renske
3 sizes
Kat Adult Verse Eend
€7,37
€18,42 / kg
View
Renske - Super Premium Adult Hondenvoer - Verse Kip & Graanvrij
Renske
Super Premium Adult Hondenvoer - Verse Kip & Graanvrij
€24,54
View
Renske - Kat Adult Maxi Verse Zeevis&Zalm
Renske
2 sizes
Kat Adult Maxi Verse Zeevis&Zalm
€7,37
€18,42 / kg
View
Renske - Kat Bio Alu 85g - 19 x Kip Graanvrij - NL - BIO - 01
Renske
Kat Bio Alu 85g - 19 x Kip Graanvrij - NL - BIO - 01
€1,56
€18,35 / kg
View
sold outYarrah - Bio Kattenvoer Paté Zalm 100g
Yarrah
Bio Kattenvoer Paté Zalm 100g
€1,46
€14,60 / kg
View
Yarrah - brokjes in saus biologische kip en rund, kuipje - 100g
Yarrah
brokjes in saus biologische kip en rund, kuipje - 100g
€1,46
€14,60 / kg
View
Orijen - Whole Prey Regional Red Cat - Rund & Zwijn - Kattenvoer - 1.8kg
Orijen
Whole Prey Regional Red Cat - Rund & Zwijn - Kattenvoer - 1.8kg
€44,24
€24,57 / kg
View
Orijen - Whole Prey Tundra Cat Geit&Zwijn - Kattenvoer
Orijen
2 sizes
Whole Prey Tundra Cat Geit&Zwijn - Kattenvoer
€8,35
€24,55 / kg
View
Orijen - Cat & Kitten - Kattenvoer - 5,4kg
Orijen
Cat & Kitten - Kattenvoer - 5,4kg
€69,33
€12,83 / kg
View
Orijen - Regional Red Cat - Kattenvoer - 5.4kg
Orijen
Regional Red Cat - Kattenvoer - 5.4kg
€91,94
€17,02 / kg
View
Orijen - Whole Prey Cat & Kitten - Kip & Kalkoen - Kattenvoer - 1.8kg
Orijen
Whole Prey Cat & Kitten - Kip & Kalkoen - Kattenvoer - 1.8kg
€36,87
€20,48 / kg
View
Orijen - Kitten Kip&Kalkoen&Zalm - Kattenvoer
Orijen
2 sizes
Kitten Kip&Kalkoen&Zalm - Kattenvoer
€7,37
€21,67 / kg
View
Orijen - Whole Prey Kattenvoer Original - 340g
Orijen
Whole Prey Kattenvoer Original - 340g
€7,37
€21,67 / kg
View
Orijen - Guardian 8 Cat Kip&Kalkoen&Zalm - Kattenvoer
Orijen
3 sizes
Guardian 8 Cat Kip&Kalkoen&Zalm - Kattenvoer
€7,85
€23,08 / kg
View
Orijen - Cat Fit & Trim - Kattenvoer - 5.4kg - Graanvrij - Hoog Eiwit
Orijen
Cat Fit & Trim - Kattenvoer - 5.4kg - Graanvrij - Hoog Eiwit
€74,73
€13,83 / kg
View
Orijen - Whole Prey Fit & Trim Cat Kip&Kalkoen - Kattenvoer - 1.8kg
Orijen
Whole Prey Fit & Trim Cat Kip&Kalkoen - Kattenvoer - 1.8kg
€38,34
€21,30 / kg
View
Orijen - Kattenvoer - Whole Prey Six Fish - Vis - 5.4kg
Orijen
Kattenvoer - Whole Prey Six Fish - Vis - 5.4kg
€77,68
€14,38 / kg
View
Orijen - Whole Prey Six Fish Cat Sardines&Heek - Kattenvoer
Orijen
2 sizes
Whole Prey Six Fish Cat Sardines&Heek - Kattenvoer
€7,37
€21,67 / kg
View
Almo Nature - Holistic Droogvoer Urinary Help - Kip
Almo Nature
2 sizes
Holistic Droogvoer Urinary Help - Kip
€5,89
€14,72 / kg
View
Almo Nature - Holistic Droogvoer voor gesteriliseerde katten - Zalm
Almo Nature
2 sizes
Holistic Droogvoer voor gesteriliseerde katten - Zalm
€5,89
€14,72 / kg
View
Almo Nature - Holistic Droogvoer voor Gesteriliseerde Katten - Rundvlees 2kg
Almo Nature
Holistic Droogvoer voor Gesteriliseerde Katten - Rundvlees 2kg
€18,67
€9,33 / kg
View
Almo Nature - Holistic Droogvoer voor Katten Digestive Help - Lam 2kg
Almo Nature
Holistic Droogvoer voor Katten Digestive Help - Lam 2kg
€18,67
€9,33 / kg
View
Almo Nature - Droogvoer Rundvlees voor Gesteriliseerde Katten - Almo Nature Holistic Sterilized - Rundvlees - 400g
Almo Nature
Droogvoer Rundvlees voor Gesteriliseerde Katten - Almo Nature Holistic Sterilized - Rundvlees - 400g
€5,89
€14,72 / kg
View
Almo Nature - Holistic Droogvoer Digestive Help - Lam 400 gram
Almo Nature
Holistic Droogvoer Digestive Help - Lam 400 gram
€5,89
€14,72 / kg
View
Almo Nature - Daily - Konijn - Kuipje - 100g
Almo Nature
Daily - Konijn - Kuipje - 100g
€0,77
View
Almo Nature - Daily met kalf - 100 gram - Complete voeding voor katten - Graanvrij
Almo Nature
Daily met kalf - 100 gram - Complete voeding voor katten - Graanvrij
€0,77
View
Almo Nature - Cat Litter Grain Texture - 100% plantaardige eco - vriendelijke kattenbakvulling - Inhoud 4kg
Almo Nature
Cat Litter Grain Texture - 100% plantaardige eco - vriendelijke kattenbakvulling - Inhoud 4kg
€12,69
€3,17 / kg
View
sold outEdgard & Cooper - Kattenvoer Fillets Tonijn - Garnaal 70g
Edgard & Cooper
Kattenvoer Fillets Tonijn - Garnaal 70g
€1,76
€25,14 / kg
View
Edgard & Cooper - Kattenvoer Fillets Tonijn - Kip 70g
Edgard & Cooper
Kattenvoer Fillets Tonijn - Kip 70g
€1,76
€25,14 / kg
View
Edgard & Cooper - Kattenvoer Fillets Tonijn - Inktvis 70g
Edgard & Cooper
Kattenvoer Fillets Tonijn - Inktvis 70g
€1,76
€25,14 / kg
View
Edgard & Cooper - Kattenvoer Fillets Tonijn 70g
Edgard & Cooper
Kattenvoer Fillets Tonijn 70g
€1,76
€25,14 / kg
View
sold outEdgard & Cooper - Adult Chunks Kattenvoer Nat Kip & Zalm & Kalkoen & Lam - 24 x 85g
Edgard & Cooper
Adult Chunks Kattenvoer Nat Kip & Zalm & Kalkoen & Lam - 24 x 85g
€28,51
€13,97 / kg
View
Smolke - Smølke Sterilised
Smolke
2 sizes
Smølke Sterilised
€21,62
€10,81 / kg
View
Smolke - Sterilised 10kg - Kat
Smolke
Sterilised 10kg - Kat
€70,31
€7,03 / kg
View
Smolke - Smølke Sensible
Smolke
2 sizes
Smølke Sensible
€21,62
€10,81 / kg
View
Smolke - Smølke Senior
Smolke
2 sizes
Smølke Senior
€20,65
€10,32 / kg
View
Smolke - Adult Lamb & Rice 10kg - Kat
Smolke
Adult Lamb & Rice 10kg - Kat
€68,34
€6,83 / kg
View
Smolke - Smølke Adult with Lamb
Smolke
2 sizes
Smølke Adult with Lamb
€20,65
€10,32 / kg
View
Smolke - Smølke Adult with Fish
Smolke
3 sizes
Smølke Adult with Fish
€20,65
€10,32 / kg
View
Smolke - Smølke Adult with Chicken
Smolke
3 sizes
Smølke Adult with Chicken
€19,66
€9,83 / kg
View
Biofood - BF Petfood - Kattensnoepjes - Knoflook - Zalm - 100 st
Biofood
BF Petfood - Kattensnoepjes - Knoflook - Zalm - 100 st
€4,87
View
Biofood - BF Petfood - Kattensnoepjes - Knoflook - Naturel - 100 st
Biofood
BF Petfood - Kattensnoepjes - Knoflook - Naturel - 100 st
€4,87
View
Biofood - BF Petfood Probiotica Darmflora Hond en Kat 100 tabletten
Biofood
BF Petfood Probiotica Darmflora Hond en Kat 100 tabletten
€7,82
View
Biofood - BF Petfood 3 in 1 Koekjes Vlo & Teek 200 gram (mini)
Biofood
BF Petfood 3 in 1 Koekjes Vlo & Teek 200 gram (mini)
€3,88
€19,40 / kg
View
Biofood - 3 - in - 1 Hondenkoekjes - Blaf en Relax - 200g
Biofood
3 - in - 1 Hondenkoekjes - Blaf en Relax - 200g
€3,88
€19,40 / kg
View
Biofood - Organic - Biologisch Kattenvoer Natvoer - Rund - 200g NL - BIO - 01
Biofood
Organic - Biologisch Kattenvoer Natvoer - Rund - 200g NL - BIO - 01
€3,88
€19,40 / kg
View
Biofood - Kat Organic Rund Menu 100g
Biofood
Kat Organic Rund Menu 100g
€2,12
€21,20 / kg
View
Biofood - Biologisch Kattenvoer - Natvoer - Organic - Kip - Menu - 100g
Biofood
Biologisch Kattenvoer - Natvoer - Organic - Kip - Menu - 100g
€2,12
€21,20 / kg
View
Biofood - Organic - Biologisch Kattenvoer Natvoer - Kip Cranberry - 200g NL - BIO - 01
Biofood
Organic - Biologisch Kattenvoer Natvoer - Kip Cranberry - 200g NL - BIO - 01
€3,88
€19,40 / kg
View
Biofood - Bf Ncf Kitten Pregnant&Nursing - Kattenvoer - Kalkoen Vis Kip 1.5kg
Biofood
Bf Ncf Kitten Pregnant&Nursing - Kattenvoer - Kalkoen Vis Kip 1.5kg
€17,65
€11,76 / kg
View
Biofood - BF Petfood Kattenvoer Premium Sensitive Vacht - Maag - 10kg
Biofood
BF Petfood Kattenvoer Premium Sensitive Vacht - Maag - 10kg
€67,32
€6,73 / kg
View
Biofood - BF Petfood Kattenvoer Sensitive Graanvrij - 1,5kg
Biofood
BF Petfood Kattenvoer Sensitive Graanvrij - 1,5kg
€17,65
€11,76 / kg
View
Biofood - Bf Ncf Senior Ageing - Kattenvoer - Kip Vis Zalm
Biofood
2 sizes
Bf Ncf Senior Ageing - Kattenvoer - Kip Vis Zalm
€65,35
€6,53 / kg
View
Biofood - Bf Ncf Control Urinary&Sterilised - Kattenvoer - Kip Zalm Kippenlever
Biofood
2 sizes
Bf Ncf Control Urinary&Sterilised - Kattenvoer - Kip Zalm Kippenlever
€17,65
€11,77 / kg
View
sold outPerfect Fit - Sterile - Kattenbrokken - Kip - 2.8kg
Perfect Fit
Sterile - Kattenbrokken - Kip - 2.8kg
€20,65
€7,37 / kg
View
Perfect Fit - Kattenbrokken - Adult - Zalm - 7kg
Perfect Fit
Kattenbrokken - Adult - Zalm - 7kg
€46,21
€6,60 / kg
View
Perfect Fit - Kattenbrokken - Active Adult - Kip - 7kg
Perfect Fit
Kattenbrokken - Active Adult - Kip - 7kg
€46,21
€6,60 / kg
View
Perfect Fit - Kattenbrokken - Sensitive Adult - Kalkoen - 7kg
Perfect Fit
Kattenbrokken - Sensitive Adult - Kalkoen - 7kg
€46,21
€6,60 / kg
View
Perfect Fit - Kattenbrokken - Indoor Adult - Kip - 7kg
Perfect Fit
Kattenbrokken - Indoor Adult - Kip - 7kg
€46,21
€6,60 / kg
View
Sheba - Nature's Collection Kattenvoer Natvoer Vis Selectie in Saus Maaltijdzakjes - 12 x 85g
Sheba
Nature's Collection Kattenvoer Natvoer Vis Selectie in Saus Maaltijdzakjes - 12 x 85g
€9,63
€9,44 / kg
View
Sheba - Nature's Collection Kattenvoer Natvoer Mix Selectie in Saus Maaltijdzakjes - 12 x 85g
Sheba
Nature's Collection Kattenvoer Natvoer Mix Selectie in Saus Maaltijdzakjes - 12 x 85g
€9,63
€9,44 / kg
View
Sheba - Kattenvoer - Sauce Collection - Mix in Saus - Kuipjes 32x85g
Sheba
Kattenvoer - Sauce Collection - Mix in Saus - Kuipjes 32x85g
€24,38
€8,96 / kg
View
Sheba - Mini Filets Adult Kattenvoer Natvoer Gevogelte in Saus Kuipjes - 680g
Sheba
Mini Filets Adult Kattenvoer Natvoer Gevogelte in Saus Kuipjes - 680g
€7,46
€10,97 / kg
View
Sheba - Kattenvoer - Mini Filets - Gevogelte in Saus - 32x85g Mega - Pack
Sheba
3 sizes
Kattenvoer - Mini Filets - Gevogelte in Saus - 32x85g Mega - Pack
€24,38
€8,96 / kg
View
Sheba - Kattenvoer Nat Classic Paté Vis Selectie Multipack - 12x85g
Sheba
Kattenvoer Nat Classic Paté Vis Selectie Multipack - 12x85g
€7,46
€7,31 / kg
View
Sheba - Adult Kattenvoer Classic Paté Natvoer Vis Kuipjes - 8 x 85g
Sheba
Adult Kattenvoer Classic Paté Natvoer Vis Kuipjes - 8 x 85g
€7,46
€10,97 / kg
View
Sheba - Alu Classic Pate - Kattenvoer - Kip 85g
Sheba
Alu Classic Pate - Kattenvoer - Kip 85g
€1,07
€12,58 / kg
View
Sheba - Delicatesse Maaltijdzakjes - Kattenvoer - Vis Selectie in gelei - 60x85g
Sheba
Delicatesse Maaltijdzakjes - Kattenvoer - Vis Selectie in gelei - 60x85g
€39,82
€7,80 / kg
View
Purina One - PURINA® ONE® Sterilcat - Kattenvoer Natvoer - Zalm, Kalkoen, Rund & Kip - 40 x 85g
Purina One
PURINA® ONE® Sterilcat - Kattenvoer Natvoer - Zalm, Kalkoen, Rund & Kip - 40 x 85g
€29,50
€8,67 / kg
View
Purina One - One Adult 4x85g - - Zalm&Wortel
Purina One
One Adult 4x85g - - Zalm&Wortel
€3,53
€10,38 / kg
View
Purina One - ONE Kattenvoer Nat Adult Sterilcat Kalkoen & Zalm - 8 x 85g
Purina One
ONE Kattenvoer Nat Adult Sterilcat Kalkoen & Zalm - 8 x 85g
€6,68
€9,82 / kg
View
Purina One - ONE Kattenvoer Nat Sensitive Adult Kip & Wortel - 4 x 85g
Purina One
ONE Kattenvoer Nat Sensitive Adult Kip & Wortel - 4 x 85g
€3,53
€10,38 / kg
View
Purina One - ONE Kattenvoer Nat Adult Sensitive Kip & Tonijn - 8 x 85g
Purina One
ONE Kattenvoer Nat Adult Sensitive Kip & Tonijn - 8 x 85g
€6,68
€9,82 / kg
View
Purina One - 7+ Fijne Malse Reepjes in Saus Kip - Rund 8 x 85g
Purina One
7+ Fijne Malse Reepjes in Saus Kip - Rund 8 x 85g
€6,68
€9,82 / kg
View
Purina One - ONE Kattenvoer Nat Junior Kip & Zalm - 8 x 85g
Purina One
ONE Kattenvoer Nat Junior Kip & Zalm - 8 x 85g
€6,68
€9,82 / kg
View
Purina One - One Junior - Kattenvoer - Kip Rijst 1.5kg
Purina One
One Junior - Kattenvoer - Kip Rijst 1.5kg
€11,31
€7,54 / kg
View
Purina One - ONE Adult - Kattenbrokjes - Zalm & Volkoren Granen - 7.5kg
Purina One
ONE Adult - Kattenbrokjes - Zalm & Volkoren Granen - 7.5kg
€44,24
€5,89 / kg
View
Purina One - ONE Adult Sterilcat Kip - Tarwe 800g
Purina One
ONE Adult Sterilcat Kip - Tarwe 800g
€6,49
€8,11 / kg
View
Purina One - ONE Adult Sensitive - Kattenbrokjes - Kalkoen - 7.5kg
Purina One
ONE Adult Sensitive - Kattenbrokjes - Kalkoen - 7.5kg
€44,24
€5,89 / kg
View
Gourmet - Kattenvoer Nat Soup Royale Rund - 6x45g
Gourmet
Kattenvoer Nat Soup Royale Rund - 6x45g
€3,72
€13,77 / kg
View
Gourmet - Zalm In Gelei - Zachte Kattenvoeding - 4x57g Mousse met Glanzende Gelei
Gourmet
Zalm In Gelei - Zachte Kattenvoeding - 4x57g Mousse met Glanzende Gelei
€4,41
€19,34 / kg
View
Gourmet - Gold Mousse Kattenvoer - Zachte Mousse met Kip, Tonijn, Kalkoen en Konijn - 48x85g
Gourmet
Gold Mousse Kattenvoer - Zachte Mousse met Kip, Tonijn, Kalkoen en Konijn - 48x85g
€32,94
€8,07 / kg
View
GOURMET - PERLE Ocean Flakes in Saus - Kattenvoer Natvoer - Zalm - 12 x 85g
Gourmet
GOURMET - PERLE Ocean Flakes in Saus - Kattenvoer Natvoer - Zalm - 12 x 85g
€8,84
€2,16 / kg
View
Gourmet - Gold Fijne Hapjes in saus - Kattenvoer Natvoer - Vis/Vlees - 96 x 85g
Gourmet
Gold Fijne Hapjes in saus - Kattenvoer Natvoer - Vis/Vlees - 96 x 85g
€73,76
€9,03 / kg
View
Gourmet - Perle Mini Filets in saus - Kattenvoer Natvoer - Kalkoen Eend Tonijn & Lam - 40 x 85g
Gourmet
Perle Mini Filets in saus - Kattenvoer Natvoer - Kalkoen Eend Tonijn & Lam - 40 x 85g
€25,07
€7,37 / kg
View
Gourmet - Kattenvoer Gourmet Gold - Malse Lekkernijen Multipack 12x85g - Kip, Rund, Zalm, Zeevis
Gourmet
Kattenvoer Gourmet Gold - Malse Lekkernijen Multipack 12x85g - Kip, Rund, Zalm, Zeevis
€9,33
€9,14 / kg
View
Felix - Soup Countryside Selectie 6 x 48g
Felix
Soup Countryside Selectie 6 x 48g
€2,94
€10,20 / kg
View
Felix - Naturally Delicious Catnip - Maxi Pack - Kattensnack - Kip 180g
Felix
Naturally Delicious Catnip - Maxi Pack - Kattensnack - Kip 180g
€4,71
€26,16 / kg
View
Purina One - ONE Indoor Kalkoen 800g
Purina One
ONE Indoor Kalkoen 800g
€6,49
€8,11 / kg
View
Gourmet - Perle Mix - Kattenvoer Natvoer - Land en Zee - 96 x 85g
Gourmet
Perle Mix - Kattenvoer Natvoer - Land en Zee - 96 x 85g
€59,88
€7,33 / kg
View
Gourmet - Perle Duo Vlees - Mini Filets in Saus - 12x85g Kattenvoer
Gourmet
Perle Duo Vlees - Mini Filets in Saus - 12x85g Kattenvoer
€8,84
€8,66 / kg
View
Gourmet - Hart Van Saus - Natvoeding Katten - 8X85g, Rijk aan Kip, Rund of Vis
Gourmet
Hart Van Saus - Natvoeding Katten - 8X85g, Rijk aan Kip, Rund of Vis
€8,45
€12,42 / kg
View
Gourmet - Gold Mousse Rund - Konijn - Kalfsvlees - Lam 24 x 85g
Gourmet
Gold Mousse Rund - Konijn - Kalfsvlees - Lam 24 x 85g
€17,49
€8,57 / kg
View
Felix - Flx deli moments liquid zalm 4x10g Malanico
Felix
Flx deli moments liquid zalm 4x10g Malanico
€1,95
€48,75 / kg
View
FELIX® Deli Moments™ Vloeibare Lekkernijen voor Katten met Kip 4 x 10g
Felix
FELIX® Deli Moments™ Vloeibare Lekkernijen voor Katten met Kip 4 x 10g
€1,95
€48,75 / kg
View
Felix - Original Mix Selectie in Gelei - Countryside Selectie - Kattenvoer Natvoer - Rund & Kip - 120 x 85g
Felix
Original Mix Selectie in Gelei - Countryside Selectie - Kattenvoer Natvoer - Rund & Kip - 120 x 85g
€45,23
€4,43 / kg
View
Felix - Original in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Vis Selectie - 44 x 85g
Felix
Original in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Vis Selectie - 44 x 85g
€19,66
€5,25 / kg
View
Felix - Original Gevogelte Selectie in Saus 12 x 85g
Felix
Original Gevogelte Selectie in Saus 12 x 85g
€5,89
€5,77 / kg
View
Felix - Mix selectie in Gelei - Kattenvoer Natvoer – Eend, Rund, Kip, & Zalm – 80 x 85g
Felix
Mix selectie in Gelei - Kattenvoer Natvoer – Eend, Rund, Kip, & Zalm – 80 x 85g
€35,39
€5,20 / kg
View
Felix - Original in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Countryside Selectie - 44 x 85g
Felix
Original in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Countryside Selectie - 44 x 85g
€19,66
€5,25 / kg
View
Felix - Original Pouch in Gelei Junior Mix 12 stuks
Felix
Original Pouch in Gelei Junior Mix 12 stuks
€5,89
€0,49 / stuk
View
Felix - Elke Dag Feest Mix selectie in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Zalm Tonijn Rund & Kip - 120 x 85g
Felix
Elke Dag Feest Mix selectie in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Zalm Tonijn Rund & Kip - 120 x 85g
€55,56
€5,44 / kg
View
Felix - Elke Dag Feest Mix Selectie in Gelei 24 x 85g
Felix
Elke Dag Feest Mix Selectie in Gelei 24 x 85g
€12,78
€6,26 / kg
View
Felix - Elke Dag Feest Vis Selectie - Kattenvoer Natvoer - Tonijn, Kabeljouw, Zalm & Schol - 44 x 85g
Felix
Elke Dag Feest Vis Selectie - Kattenvoer Natvoer - Tonijn, Kabeljouw, Zalm & Schol - 44 x 85g
€22,61
€6,04 / kg
View
Felix - Elke Dag Feest Mix Selectie in Gelei 12 x 85g
Felix
Elke Dag Feest Mix Selectie in Gelei 12 x 85g
€6,68
€6,54 / kg
View
Felix - Elke Dag Feest Mix Selectie - Kattenvoer Natvoer - Kip Tonijn Zalm & Rund - 44 x 85g
Felix
Elke Dag Feest Mix Selectie - Kattenvoer Natvoer - Kip Tonijn Zalm & Rund - 44 x 85g
€22,61
€6,04 / kg
View
Felix - Elke Dag Feest mixed Selectie - Kattenvoer Natvoer - Kabeljauw, Zalm, Rund & Kip - 80 x 85g
Felix
Elke Dag Feest mixed Selectie - Kattenvoer Natvoer - Kabeljauw, Zalm, Rund & Kip - 80 x 85g
€41,29
€6,07 / kg
View
Felix - Dubbel Zo Lekker in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Countryside Selectie - 120 x 85g
Felix
Dubbel Zo Lekker in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Countryside Selectie - 120 x 85g
€55,56
€5,44 / kg
View
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Junior Kip, Kalkoen, Melk en Groenten - 800g
Felix
Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Junior Kip, Kalkoen, Melk en Groenten - 800g
€3,72
€4,65 / kg
View
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Senior Kip & Kalkoen - 4kg
Felix
Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Senior Kip & Kalkoen - 4kg
€16,71
€4,17 / kg
View
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Inhome Kip & Kalkoen - 4kg
Felix
Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Inhome Kip & Kalkoen - 4kg
€16,71
€4,17 / kg
View
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Adult Zalm & Zeevis - 4kg
Felix
Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Adult Zalm & Zeevis - 4kg
€16,71
€4,17 / kg
View
Felix - Dubbel Zo Lekker - Rund & Kip - 7.5kg
Felix
Dubbel Zo Lekker - Rund & Kip - 7.5kg
€32,44
€4,32 / kg
View
Felix - Dubbel Zo Lekker - Kattenvoer droogvoer - Mix van vis - 7.5kg
Felix
Dubbel Zo Lekker - Kattenvoer droogvoer - Mix van vis - 7.5kg
€32,44
€4,32 / kg
View
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Adult Rund & Kip - 4kg
Felix
Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Adult Rund & Kip - 4kg
€16,71
€4,17 / kg
View
Whiskas - Brokjes Adult - Kattenvoer - Tonijn 800g
Whiskas
Brokjes Adult - Kattenvoer - Tonijn 800g
€4,62
€5,77 / kg
View
Whiskas - Senior Multipack Gevogelte Selectie in Saus - 24 x 85g
Whiskas
Senior Multipack Gevogelte Selectie in Saus - 24 x 85g
€13,36
€6,54 / kg
View
Whiskas - Multipack Senior Classic Selectie in Saus - Kattenvoer Natvoer - 12x85g
Whiskas
Multipack Senior Classic Selectie in Saus - Kattenvoer Natvoer - 12x85g
€7,16
€7,01 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer Nat Senior 7+ Gevogelte in Gelei Multipack - 12x85g
Whiskas
Kattenvoer Nat Senior 7+ Gevogelte in Gelei Multipack - 12x85g
€7,16
€7,01 / kg
View
Whiskas - 7+ Vis Selectie in Gelei Maaltijdzakjes Multipack - 12 x 85g
Whiskas
7+ Vis Selectie in Gelei Maaltijdzakjes Multipack - 12 x 85g
€7,16
€7,01 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Senior 7+ - Vis Selectie in gelei - 40x85g
Whiskas
Kattenvoer - Senior 7+ - Vis Selectie in gelei - 40x85g
€20,65
€6,07 / kg
View
Whiskas - Junior Multipack Classic Selectie in Saus 12 x 85g
Whiskas
Junior Multipack Classic Selectie in Saus 12 x 85g
€7,16
€7,01 / kg
View
Whiskas - Junior Multipack Gevogelte Selectie in Gelei - 12 x 85g
Whiskas
Junior Multipack Gevogelte Selectie in Gelei - 12 x 85g
€7,16
€7,01 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer Nat Aromatic Adult 1+ Zeevruchten Selectie Multipack - 12x85g
Whiskas
Kattenvoer Nat Aromatic Adult 1+ Zeevruchten Selectie Multipack - 12x85g
€7,16
€7,01 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer Nat Pouch 1+ Adult Saus Gevogelte Selectie - 12 x 85g
Whiskas
Kattenvoer Nat Pouch 1+ Adult Saus Gevogelte Selectie - 12 x 85g
€7,16
€7,01 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Classic Selectie in Saus - 40x85g
Whiskas
2 sizes
Kattenvoer - Adult 1+ - Classic Selectie in Saus - 40x85g
€20,65
€6,07 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer Nat Aromatic Adult 1+ Selectie Multipack - 12x85g
Whiskas
Kattenvoer Nat Aromatic Adult 1+ Selectie Multipack - 12x85g
€7,16
€7,01 / kg
View
Whiskas - 1+ Classic Selectie in Saus Maaltijdzakjes Multipack - 24 x 85g
Whiskas
1+ Classic Selectie in Saus Maaltijdzakjes Multipack - 24 x 85g
€13,36
€6,54 / kg
View
Whiskas - Tasty Mix Adult Keuze van de Chef in Saus Multipack - 12 x 85g
Whiskas
Tasty Mix Adult Keuze van de Chef in Saus Multipack - 12 x 85g
€7,16
€7,01 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Tasty Mix Keuze Chef in Saus - 40x85g
Whiskas
2 sizes
Kattenvoer - Adult 1+ - Tasty Mix Keuze Chef in Saus - 40x85g
€20,65
€6,07 / kg
View
Whiskas - 1+ Vis Selectie in Gelei Maaltijdzakjes Multipack - 24 x 85g
Whiskas
1+ Vis Selectie in Gelei Maaltijdzakjes Multipack - 24 x 85g
€13,36
€6,54 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Vis in gelei - Giga - Pack 80x85g
Whiskas
Kattenvoer - Adult 1+ - Vis in gelei - Giga - Pack 80x85g
€38,15
€5,61 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Vis Selectie in gelei - 40x85g
Whiskas
Kattenvoer - Adult 1+ - Vis Selectie in gelei - 40x85g
€20,65
€6,07 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Gevogelte in gelei - 40x85g
Whiskas
Kattenvoer - Adult 1+ - Gevogelte in gelei - 40x85g
€20,65
€6,07 / kg
View
Whiskas - Duo Adult Surf & Turf in Gelei Multipack 12 x 85g
Whiskas
Duo Adult Surf & Turf in Gelei Multipack 12 x 85g
€7,16
€7,01 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Duo Surf & Turf Selectie in Gelei - 40x85g
Whiskas
Kattenvoer - Adult 1+ - Duo Surf & Turf Selectie in Gelei - 40x85g
€20,65
€6,07 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Gevogelte in gelei - Giga - Pack 80x85g
Whiskas
Kattenvoer - Adult 1+ - Gevogelte in gelei - Giga - Pack 80x85g
€38,15
€5,61 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Classic Selectie in Gelei - 60x85g
Whiskas
Kattenvoer - Adult 1+ - Classic Selectie in Gelei - 60x85g
€29,89
€5,86 / kg
View
Whiskas - Kattenbrokken - Junior - Kip - zak 7kg
Whiskas
Kattenbrokken - Junior - Kip - zak 7kg
€30,68
€4,38 / kg
View
Whiskas - Brokjes Senior - Kattenvoer - Kip 800g
Whiskas
Brokjes Senior - Kattenvoer - Kip 800g
€4,62
€5,77 / kg
View
Whiskas - Kattenbrokken - Adult 1+ - Tonijn - zak 7kg
Whiskas
Kattenbrokken - Adult 1+ - Tonijn - zak 7kg
€30,68
€4,38 / kg
View
Whiskas - Brokjes Adult - Kattenvoer - Rund 800g
Whiskas
Brokjes Adult - Kattenvoer - Rund 800g
€4,62
€5,77 / kg
View
Whiskas - Brokjes Adult - Kattenvoer - Kip 800g
Whiskas
Brokjes Adult - Kattenvoer - Kip 800g
€4,62
€5,77 / kg
View
Biofood - Bf Ncf Adult - Fit - Kattenvoer - Kip Vis Zalm
Biofood
2 sizes
Bf Ncf Adult - Fit - Kattenvoer - Kip Vis Zalm
€17,65
€11,77 / kg
View
Biofood - Kattenvoeding Kat 3 - Mix
Biofood
2 sizes
Kattenvoeding Kat 3 - Mix
€10,77
€5,38 / kg
View
Acana - Wild Prairie Cat All Life Stages - Kattenvoer - 1.8kg
Acana
Wild Prairie Cat All Life Stages - Kattenvoer - 1.8kg
€29,99
€16,66 / kg
View
Acana - All Life Stages Pacifica - Kattenvoer - 1.8kg
Acana
All Life Stages Pacifica - Kattenvoer - 1.8kg
€30,96
€17,20 / kg
View
Acana - Cat Wild Prairie Kip&Vis&Ei - Kattenvoer - 340g
Acana
Cat Wild Prairie Kip&Vis&Ei - Kattenvoer - 340g
€6,88
€20,23 / kg
View
Acana - Cat Wild Prairie - Katenvoer - 4,5kg
Acana
Cat Wild Prairie - Katenvoer - 4,5kg
€55,06
€12,23 / kg
View
Acana - Cat Pacifica Zeevis - Kattenvoer - 4.5kg
Acana
Cat Pacifica Zeevis - Kattenvoer - 4.5kg
€57,52
€12,78 / kg
View
Acana - Cat Indoor Entrée Kip&Haring - Kattenvoer - 4.5kg
Acana
Cat Indoor Entrée Kip&Haring - Kattenvoer - 4.5kg
€48,18
€10,70 / kg
View
sold outAcana - Cat Indoor Entrée Kip&Kalkoen - Kattenvoer - 340g
Acana
Cat Indoor Entrée Kip&Kalkoen - Kattenvoer - 340g
€5,40
€15,88 / kg
View
Acana - Indoor Entrée Serie - Droogvoer voor Katten - Kip - Indi - Kalkoen - Haring
Acana
Indoor Entrée Serie - Droogvoer voor Katten - Kip - Indi - Kalkoen - Haring
€22,61
View
Acana - Kattenvoer Homestead Harvest
Acana
3 sizes
Kattenvoer Homestead Harvest
€5,40
€15,88 / kg
View
Acana - Cat Grasslands Lam&Eend&Witvis - Kattenvoer
Acana
2 sizes
Cat Grasslands Lam&Eend&Witvis - Kattenvoer
€6,88
€20,23 / kg
View
Acana - Cat Grasslands Eend&Kip&Ei - Kattenvoer - 4.5kg
Acana
Cat Grasslands Eend&Kip&Ei - Kattenvoer - 4.5kg
€55,56
€12,34 / kg
View
ACANA - Premium Paté - 85 gram - Tonijn en Kip
Acana
ACANA - Premium Paté - 85 gram - Tonijn en Kip
€1,62
€19,05 / kg
View
sold outEukanuba - Kattenvoer Droog Senior Graanvrij Zalm
Eukanuba
2 sizes
Kattenvoer Droog Senior Graanvrij Zalm
€25,56
€12,78 / kg
View
sold outEukanuba - Kat Kitten Graanvrij Zalm
Eukanuba
2 sizes
Kat Kitten Graanvrij Zalm
€25,56
€12,78 / kg
View
sold outEukanuba - Kattenvoer Droog Adult Graanvrij Zalm - 10kg
Eukanuba
Kattenvoer Droog Adult Graanvrij Zalm - 10kg
€71,78
€7,17 / kg
View
sold outEukanuba - Kat Adult Graanvrij Zalm 2kg
Eukanuba
Kat Adult Graanvrij Zalm 2kg
€25,56
€12,78 / kg
View
sold outEukanuba - Kat Top Condition 7+ Senior Kip - Lever
Eukanuba
2 sizes
Kat Top Condition 7+ Senior Kip - Lever
€25,56
€12,78 / kg
View
sold outEukanuba - Cat & Kitten - Kip/Lever - Kattenvoer - 10kg
Eukanuba
Cat & Kitten - Kip/Lever - Kattenvoer - 10kg
€71,78
€7,17 / kg
View
sold outEukanuba - Kat Kitten - Junior Kip - Lever 2kg
Eukanuba
Kat Kitten - Junior Kip - Lever 2kg
€25,56
€12,78 / kg
View
sold outEukanuba - Cat Adult - Top Condition 1+ - Kip - Kattenvoer
Eukanuba
2 sizes
Cat Adult - Top Condition 1+ - Kip - Kattenvoer
€25,56
€12,78 / kg
View
sold outEukanuba - Kattenvoer Adult Hairball Control 10kg
Eukanuba
Kattenvoer Adult Hairball Control 10kg
€71,59
€7,15 / kg
View
sold outEukanuba - Kattenvoer Adult Sterilised - Weight Control 2kg
Eukanuba
Kattenvoer Adult Sterilised - Weight Control 2kg
€25,56
€12,78 / kg
View
sold outEukanuba - Kat Adult Overweight - Sterilised Kip - Lever 10kg
Eukanuba
Kat Adult Overweight - Sterilised Kip - Lever 10kg
€71,78
€7,17 / kg
View
sold outEukanuba - Cat Adult - Hairball Indoor - Kattenvoer - 2kg
Eukanuba
Cat Adult - Hairball Indoor - Kattenvoer - 2kg
€24,57
€12,28 / kg
View
Pro Plan - Supplement Kat - Skin&Coat - Zalmolie - 150 ml
Pro Plan
Supplement Kat - Skin&Coat - Zalmolie - 150 ml
€18,67
View
sold outPro Plan - Supplement Kat - Natural Defence - Poeder - Probiotica - 60g
Pro Plan
Supplement Kat - Natural Defence - Poeder - Probiotica - 60g
€24,57
View
Pro Plan - Veterinary Diets Feline Hydra Care - Kattenvoer - 10x75g
Pro Plan
Veterinary Diets Feline Hydra Care - Kattenvoer - 10x75g
€10,32
€13,76 / kg
View
Pro Plan - Kattenvoer Nat Hydra Care Zalm - 10 x 75g
Pro Plan
Kattenvoer Nat Hydra Care Zalm - 10 x 75g
€10,32
€13,76 / kg
View
Pro Plan - Sterilised Nutrisavour Kattenvoer Natvoer - Kip - 10 x 85g
Pro Plan
Sterilised Nutrisavour Kattenvoer Natvoer - Kip - 10 x 85g
€10,81
€12,71 / kg
View
Pro Plan - Junior Nutrisavour Kattenvoer Natvoer - Kalkoen - 10 x 85g
Pro Plan
Junior Nutrisavour Kattenvoer Natvoer - Kalkoen - 10 x 85g
€10,81
€12,71 / kg
View
Pro Plan - Cat Blik Sterilised Zalm/tonijn 24st
Pro Plan
Cat Blik Sterilised Zalm/tonijn 24st
€1,56
View
Pro Plan - Cat NutriSavour - Delicate - 10 x 85g zakjes
Pro Plan
Cat NutriSavour - Delicate - 10 x 85g zakjes
€10,81
€12,71 / kg
View
Pro Plan - Adult LiveClear - Kattenvoer Droogvoer - Zalm - 1.4kg
Pro Plan
Adult LiveClear - Kattenvoer Droogvoer - Zalm - 1.4kg
€28,51
€20,36 / kg
View
Pro Plan - Adult LiveClear Kattenvoer - Kalkoen - 1,4kg
Pro Plan
Adult LiveClear Kattenvoer - Kalkoen - 1,4kg
€28,51
€20,36 / kg
View
Pro Plan - LiveClear Sterilised Adult - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 7kg
Pro Plan
LiveClear Sterilised Adult - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 7kg
€97,35
€13,90 / kg
View
Pro Plan - Senior LiveClear - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 1.4kg
Pro Plan
Senior LiveClear - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 1.4kg
€28,51
€20,36 / kg
View
Pro Plan - Sterilised Senior - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 1.5kg
Pro Plan
Sterilised Senior - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 1.5kg
€22,12
€14,74 / kg
View
Pro Plan - Kitten Healthy Start - Kattenvoer - Kip - 10kg
Pro Plan
Kitten Healthy Start - Kattenvoer - Kip - 10kg
€76,21
€7,62 / kg
View
Pro Plan - Kitten Healthy Start - Kattenvoer Droogvoer - Kip - 1.5kg
Pro Plan
Kitten Healthy Start - Kattenvoer Droogvoer - Kip - 1.5kg
€22,12
€14,74 / kg
View
Pro Plan - Adult Vital Fuctions - Kattenvoer - Zalm - 1,5kg
Pro Plan
Adult Vital Fuctions - Kattenvoer - Zalm - 1,5kg
€20,65
€13,76 / kg
View
Pro Plan - Adult Vital Functions - Kattenvoer - Zalm - 10kg
Pro Plan
Adult Vital Functions - Kattenvoer - Zalm - 10kg
€71,78
€7,17 / kg
View
Pro Plan - Sterilised Adult Vital Functions - Kattenvoer Droogvoer - Zalm
Pro Plan
2 sizes
Sterilised Adult Vital Functions - Kattenvoer Droogvoer - Zalm
€22,12
€14,75 / kg
View
Pro Plan - Sterilised Adult Vital Functions - Kattenvoer - Zalm - 3kg
Pro Plan
Sterilised Adult Vital Functions - Kattenvoer - Zalm - 3kg
€33,43
€11,14 / kg
View
Pro Plan - Sterilised Adult Delicate Digestion - Kattenvoer Droogvoer - Kip
Pro Plan
2 sizes
Sterilised Adult Delicate Digestion - Kattenvoer Droogvoer - Kip
€22,12
€14,75 / kg
View
Pro Plan - Sterilised Adult Delicate Digestion - Kattenvoer - Kip - 3kg
Pro Plan
Sterilised Adult Delicate Digestion - Kattenvoer - Kip - 3kg
€33,43
€11,14 / kg
View
Pro Plan - Adult Renal Plus - Kattenvoer - Kip
Pro Plan
3 sizes
Adult Renal Plus - Kattenvoer - Kip
€20,65
€13,77 / kg
View
Pro Plan - Elegant Adult Derma Care - Kattenvoer Droogvoer - Zalm - 1.5kg
Pro Plan
Elegant Adult Derma Care - Kattenvoer Droogvoer - Zalm - 1.5kg
€22,12
€14,74 / kg
View
Pro Plan - Adult Delicate Digestion - Kattenvoer - Kalkoen
Pro Plan
2 sizes
Adult Delicate Digestion - Kattenvoer - Kalkoen
€22,12
€14,75 / kg
View
Pro Plan - Adult Delicate Digestion - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 10kg
Pro Plan
Adult Delicate Digestion - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 10kg
€76,21
€7,62 / kg

Cat food

In our collection of cat food, you'll find carefully selected nutrition for kittens, adult cats, and senior cats. Choose from well-known brands such as Whiskas, Felix, Gourmet, One, and Hill's. From dry food to tasty wet food, everything for a healthy, happy, and energetic cat.