Search

1000 results for “kattenbakvulling*”
View
Biokat's - Classic 3in1 Fresh - Cat litter - 18L
Biokat's
Biokat's - Classic 3in1 Fresh - Cat litter - 18L
€12,29
€1,22 / kg
View
Biokat's - Classic 3in1 Fresh Cotton Blossom - Cat litter - 10L
Biokat's
Biokat's - Classic 3in1 Fresh Cotton Blossom - Cat litter - 10L
€12,29
€1,22 / kg
View
Biokat's - Classic 3in1 Extra - Cat litter - 14L
Biokat's
Biokat's - Classic 3in1 Extra - Cat litter - 14L
€17,46
€1,24 / kg
View
Biokat's - Classic 3in1 - Cat litter - 10L
Biokat's
Biokat's - Classic 3in1 - Cat litter - 10L
€11,95
View
Biokat's - Trainer Pearls - Kattenbakvulling - 700 ml
Biokat's
Biokat's - Trainer Pearls - Kattenbakvulling - 700 ml
€7,52
€10,74 / kg
View
Biokat's - Micro Classic - Cat litter - 14L
Biokat's
Biokat's - Micro Classic - Cat litter - 14L
€13,67
View
Almo Nature - Cat Litter - Catlitter - 4.54 kg
Almo Nature
Almo Nature - Cat Litter - Catlitter - 4.54 kg
€11,31
€4,98 / kg
View
Breedercelect - Cat litter - 20L
Breedercelect
Breedercelect - Cat litter - 20L
€9,83
View
Catsan - Cat litter - Hygiene Plus - 11.5 liters
Catsan
Catsan - Cat litter - Hygiene Plus - 11.5 liters
€10,51
View
Cat's Best - Smart Pellets - Cat Litter - 10L
Cat's Best
Cat's Best - Smart Pellets - Cat Litter - 10L
€14,74
€1,47 / kg
View
PeeWee - Wood Pellets - Cat Litter - 9kg
PeeWee
PeeWee - Wood Pellets - Cat Litter - 9kg
€7,37
€2,45 / kg
View
Cat's Best - Original Cat Litter - Cat Litter - 10L
Cat's Best
Cat's Best - Original Cat Litter - Cat Litter - 10L
€14,74
€1,47 / kg
View
Catsan - Cat litter - Natural - 8 liters
Catsan
Catsan - Cat litter - Natural - 8 liters
€16,71
€2,08 / kg
View
Cat's Best Sensitive Cat Litter 20L
Cat's Best
Cat's Best Sensitive Cat Litter 20L
€10,32
€1,29 / kg
View
Biokat's - Micro Fresh - Cat litter - 14L
Biokat's
Biokat's - Micro Fresh - Cat litter - 14L
€14,26
View
Catsan - Hygiene Plus - Cat litter - 20 liters
Catsan
Catsan - Hygiene Plus - Cat litter - 20 liters
€17,70
View
Catsan - Hygiene Plus - Cat litter - Smartpack - 8 liters (2 x 4 liters)
Catsan
Catsan - Hygiene Plus - Cat litter - Smartpack - 8 liters (2 x 4 liters)
€13,96
€1,74 / kg
View
Sivocat - Super Soft Kattenbakvulling - BabyPoeder - 12 l
SivoCat
Sivocat - Super Soft Kattenbakvulling - BabyPoeder - 12 l
€16,47
€1,37 / kg
View
Biokat's - Classic Attracting & Care - 18 L - Kattenbakvulling - Klontvormend
Biokat's
Biokat's - Classic Attracting & Care - 18 L - Kattenbakvulling - Klontvormend
€17,70
View
Biokat's - Diamond Care Classic - Cat litter - 8L
Biokat's
Biokat's - Diamond Care Classic - Cat litter - 8L
€14,26
€1,78 / kg
View
Biokat's - Organic Care Plant fibres extra - 3,2kg - Kattenbakvulling - Klontvormend - Zonder geur
Biokat's
Biokat's - Organic Care Plant fibres extra - 3,2kg - Kattenbakvulling - Klontvormend - Zonder geur
€11,07
€3,45 / kg
View
Biokat's - Diamond Care Fresh - Cat litter - 8L
Biokat's
Biokat's - Diamond Care Fresh - Cat litter - 8L
€14,26
€1,78 / kg
View
SivoCat - Sivo White Cat Hygiene Kattenbakvulling - 12 l
SivoCat
SivoCat - Sivo White Cat Hygiene Kattenbakvulling - 12 l
€13,03
View
Biokat's - Diamond Care Attracting & Care - Kattenbakvulling - 8 l
Biokat's
Biokat's - Diamond Care Attracting & Care - Kattenbakvulling - 8 l
€14,26
€1,78 / kg
View
Sivocat - White Hygiene Classic Kattenbakvulling - 12 l
SivoCat
Sivocat - White Hygiene Classic Kattenbakvulling - 12 l
€11,76
View
Biokat's - Organic Care Plant fibres - 12kg - Kattenbakvulling - Klontvormend - Zonder geur
Biokat's
Biokat's - Organic Care Plant fibres - 12kg - Kattenbakvulling - Klontvormend - Zonder geur
€9,83
€3,07 / kg
View
Biokat's - Biokat´s Organic Care Wood - 3kg - Kattenbakvulling - Klontvormend - zonder geur
Biokat's
Biokat's - Biokat´s Organic Care Wood - 3kg - Kattenbakvulling - Klontvormend - zonder geur
€12,29
€4,09 / kg
View
Biokat's - Organic Care Plant fibres fresh - 3,2kg - Kattenbakvulling - Klontvormend - Met geur
Biokat's
Biokat's - Organic Care Plant fibres fresh - 3,2kg - Kattenbakvulling - Klontvormend - Met geur
€11,07
€3,45 / kg
View
Biokat's - Diamond Care Fresh Multicat - Cat litter - 8L
Biokat's
Biokat's - Diamond Care Fresh Multicat - Cat litter - 8L
€12,29
€1,53 / kg
View
Biokat's - Eco Bags XXL - Litter Bags - 12 pcs
Biokat's
Biokat's - Eco Bags XXL - Litter Bags - 12 pcs
€5,26
€0,43 / stuk
View
Biokat's - Diamond Care Sensitive - 6 L - Kattenbakvulling - Klontvormend - Zonder geur - Aktieve kool
Biokat's
Biokat's - Diamond Care Sensitive - 6 L - Kattenbakvulling - Klontvormend - Zonder geur - Aktieve kool
€8,60
€1,43 / kg
View
Biokat's - Biokat’s Organic Care Wood Fibres
Biokat's
Biokat's - Biokat’s Organic Care Wood Fibres
€40,82
View
Hobby First - Feline Kattenbakvulling Feline Grey Hygiene Carbon - 12 liter
Hobby First
Hobby First - Feline Kattenbakvulling Feline Grey Hygiene Carbon - 12 liter
€9,78
View
PeeWee - EcoDome Starter Kit Gray & Anthracite - Litter Boxes - 66.5x48.5x46.5cm
Peewee
PeeWee - EcoDome Starter Kit Gray & Anthracite - Litter Boxes - 66.5x48.5x46.5cm
€68,83
View
PeeWee - EcoDome Black Starter Kit - Litter Boxes - 66.5x48.5x46.5cm
PeeWee
PeeWee - EcoDome Black Starter Kit - Litter Boxes - 66.5x48.5x46.5cm
€68,83
View
PeeWee - EcoHus Starter Kit Gray & Anthracite - Litter Boxes - 56x39x38.5cm
PeeWee
PeeWee - EcoHus Starter Kit Gray & Anthracite - Litter Boxes - 56x39x38.5cm
€52,11
View
Hobby First - kattenbakvulling White Hygiene Baby Powder 12 Liter/10kg
Hobby First
Hobby First - kattenbakvulling White Hygiene Baby Powder 12 Liter/10kg
€9,78
View
PeeWee - EcoMinor Starter Kit Anthracite & Gray - Litter Boxes - 56x39x27.5cm
PeeWee
PeeWee - EcoMinor Starter Kit Anthracite & Gray - Litter Boxes - 56x39x27.5cm
€34,90
View
PeeWee - EcoGranda XXL Starter Kit Black & Anthracite - Litter Boxes - 66.5x48.5x28 cm
PeeWee
PeeWee - EcoGranda XXL Starter Kit Black & Anthracite - Litter Boxes - 66.5x48.5x28 cm
€54,09
View
Biokat's - Disposable Polybag XXL - Litter Bags - 12 pcs
Biokat's
Biokat's - Disposable Polybag XXL - Litter Bags - 12 pcs
€4,28
€0,35 / stuk
View
Hobby First - kattenbakvulling White Hygiene Aloe Vera 12 Liter/10kg
Hobby First
Hobby First - kattenbakvulling White Hygiene Aloe Vera 12 Liter/10kg
€9,78
View
PeeWee - EcoHus Black & Anthracite Starter Kit - Litter Boxes - 56x39x38.5cm
PeeWee
PeeWee - EcoHus Black & Anthracite Starter Kit - Litter Boxes - 56x39x38.5cm
€52,11
View
PeeWee - EcoGranda XXL Starter Kit Grey & Anthracite - Litter Boxes - 66.5x48.5x28 cm
PeeWee
PeeWee - EcoGranda XXL Starter Kit Grey & Anthracite - Litter Boxes - 66.5x48.5x28 cm
€54,09
View
Beaphar - Odor Absorber Cat Litter Cleaning - 400g
Beaphar
Beaphar - Odor Absorber Cat Litter Cleaning - 400g
€6,69
View
Almo Nature - Cat Litter Grain Texture - 100% plantaardige eco - vriendelijke kattenbakvulling - Inhoud 4kg
Almo Nature
Almo Nature - Cat Litter Grain Texture - 100% plantaardige eco - vriendelijke kattenbakvulling - Inhoud 4kg
€12,69
€3,17 / kg
View
Biokat's - Deo Pearls Cotton Blossom - Odor Eliminator - 700g
Biokat's
Biokat's - Deo Pearls Cotton Blossom - Odor Eliminator - 700g
€7,62
€10,88 / kg
View
Biokat's - Active Pearls - Odor Remover - 700g
Biokat's
Biokat's - Active Pearls - Odor Remover - 700g
€6,39
€9,12 / kg
View
Biokat's - Deo Pearls Baby Powder - Odor Remover - 700g
Biokat's
Biokat's - Deo Pearls Baby Powder - Odor Remover - 700g
€7,62
€10,88 / kg
View
Biokat's - Deo Pearls Spring - Odor Remover - 700g
Biokat's
Biokat's - Deo Pearls Spring - Odor Remover - 700g
€7,62
€10,88 / kg
View
Cat's Best - Universal - Bedding - 40L
Cat's Best
Cat's Best - Universal - Bedding - 40L
€28,51
View
Cat's Best - Universal - Bedding - 10L
Cat's Best
Cat's Best - Universal - Bedding - 10L
€7,85
View
PeeWee - Filter EcoDome and EcoHus - Litter boxes - 23x13x3.5cm
PeeWee
PeeWee - Filter EcoDome and EcoHus - Litter boxes - 23x13x3.5cm
€2,36
View
Catisfactions - Cat Snack - Chicken - Creamy Snacks - 4 x 10g
Catisfactions
Catisfactions - Cat Snack - Chicken - Creamy Snacks - 4 x 10g
€2,64
€66,00 / kg
View
PeeWee - EcoDome Cat Litter Box Door - 27.5x25x3.5cm.
PeeWee
PeeWee - EcoDome Cat Litter Box Door - 27.5x25x3.5cm.
€4,51
View
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Inhome Kip & Kalkoen - 4kg
Felix
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Inhome Kip & Kalkoen - 4kg
€16,71
€4,17 / kg
View
Beaphar - Geurvreter Vanille & Meloen 400g
Beaphar
Beaphar - Geurvreter Vanille & Meloen 400g
€6,39
€15,97 / kg
View
Catisfactions - Kattensnoepjes - Maxi Pack - Kattensnack - Kaas 180g
Catisfactions
Catisfactions - Kattensnoepjes - Maxi Pack - Kattensnack - Kaas 180g
€6,68
€37,11 / kg
View
Catisfactions - Cat Snacks - Megabox - Chicken, Cheese & Salmon - 12 x 60g
Catisfactions
Catisfactions - Cat Snacks - Megabox - Chicken, Cheese & Salmon - 12 x 60g
€21,04
€29,22 / kg
View
Catisfactions - Cat Treats - Chicken - 180g
Catisfactions
Catisfactions - Cat Treats - Chicken - 180g
€2,75
€45,83 / kg
View
Catisfactions - Cat Treats - Cheese - 60g
Catisfactions
Catisfactions - Cat Treats - Cheese - 60g
€2,75
€45,83 / kg
View
GimCat - Kattenmelk Pouch Hersluitbaar 200 ML
GimCat
GimCat - Kattenmelk Pouch Hersluitbaar 200 ML
€2,55
€12,75 / kg
View
Beaphar - Geurvreter Orchidee 400g
Beaphar
Beaphar - Geurvreter Orchidee 400g
€6,39
€15,97 / kg
View
Felix - Kattensnack Sauce Time Kip & Kalkoen - 6x40g
Felix
Felix - Kattensnack Sauce Time Kip & Kalkoen - 6x40g
€2,94
View
Catisfactions - Cat Treats - Chicken & Duck - 60g
Catisfactions
Catisfactions - Cat Treats - Chicken & Duck - 60g
€2,84
€47,33 / kg
View
Whiskas - Kattenbrokken - Adult 1+ - Tonijn - zak 7kg
Whiskas
Whiskas - Kattenbrokken - Adult 1+ - Tonijn - zak 7kg
€30,68
€4,38 / kg
View
Catisfactions - Kattensnoepjes - Rund - Kattensnack - 60g - 1 zakje
Catisfactions
Catisfactions - Kattensnoepjes - Rund - Kattensnack - 60g - 1 zakje
€2,75
€45,83 / kg
View
Whiskas - Dentabites Chicken - Cat Snacks - 40g
Whiskas
Whiskas - Dentabites Chicken - Cat Snacks - 40g
€3,20
€80,00 / kg
View
Whiskas - Temptations Chicken & Cheese - Cat Snacks - 60g
Whiskas
Whiskas - Temptations Chicken & Cheese - Cat Snacks - 60g
€2,94
€49,00 / kg
View
GimCat - Anti - Hairball Duo - Pasta - Kaas Malt 50g Anti - Hairball
GimCat
GimCat - Anti - Hairball Duo - Pasta - Kaas Malt 50g Anti - Hairball
€4,57
View
Catisfactions - Kattensnoepjes Kaas Voordeelbundel - 6 x 60 g
Catisfactions
Catisfactions - Kattensnoepjes Kaas Voordeelbundel - 6 x 60 g
€15,72
View
Felix - Party Mix Original - Kattensnacks
Felix
Felix - Party Mix Original - Kattensnacks
€2,06
€34,33 / kg
View
Whiskas - Catsticks Chicken - Cat Snacks - 18g
Whiskas
Whiskas - Catsticks Chicken - Cat Snacks - 18g
€1,95
View
Catisfactions - Cat Treats - Catnip - Catnip - 60g
Catisfactions
Catisfactions - Cat Treats - Catnip - Catnip - 60g
€2,75
€45,83 / kg
View
Ciao - Kattenvoer Inaba Dashi Delights - Kip en Kaas Snack - Rijk aan Vocht, 70g
Ciao
Ciao - Kattenvoer Inaba Dashi Delights - Kip en Kaas Snack - Rijk aan Vocht, 70g
€1,95
€27,85 / kg
View
Acana - Bountiful Catch Kattenvoer 4,5kg
Acana
Acana - Bountiful Catch Kattenvoer 4,5kg
€48,18
View
Voskes - Kattensnack Liquid Treat Kip - 20x15g
Voskes
Voskes - Kattensnack Liquid Treat Kip - 20x15g
€6,83
€22,76 / kg
View
Voskes - Kattensnack Mousse Makreel&Kip - 7x30g
Voskes
Voskes - Kattensnack Mousse Makreel&Kip - 7x30g
€6,83
View
Voskes - Kattensnack Liquid Treat Makreel - 20x15g
Voskes
Voskes - Kattensnack Liquid Treat Makreel - 20x15g
€6,83
€22,76 / kg
View
FELIX® Deli Moments™ Vloeibare Lekkernijen voor Katten met Kip 4 x 10g
Felix
FELIX® Deli Moments™ Vloeibare Lekkernijen voor Katten met Kip 4 x 10g
€1,95
€48,75 / kg
View
Lily's Kitchen - Lily’s Kitchen Cat Tasty Cuts Kattenvoer - Blik - Kip - 85g
Lily's Kitchen
Lily's Kitchen - Lily’s Kitchen Cat Tasty Cuts Kattenvoer - Blik - Kip - 85g
€1,48
View
Voskes - Kattensnack Mousse Kip - 7x30g
Voskes
Voskes - Kattensnack Mousse Kip - 7x30g
€6,83
View
Perfect Fit - Kattenbrokken - Indoor Adult - Kip - 7kg
Perfect Fit
Perfect Fit - Kattenbrokken - Indoor Adult - Kip - 7kg
€46,21
€6,60 / kg
View
Felix - Party Mix Seaside - Kattensnacks
Felix
Felix - Party Mix Seaside - Kattensnacks
€2,06
€34,33 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer Nat Pouch 1+ Adult Saus Gevogelte Selectie - 12 x 85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer Nat Pouch 1+ Adult Saus Gevogelte Selectie - 12 x 85g
€7,16
€7,01 / kg
View
GimCat - Kattensnack Cream Duo Kip & Pompoen - 6 x 15g
GimCat
GimCat - Kattensnack Cream Duo Kip & Pompoen - 6 x 15g
€4,12
€45,77 / kg
View
Felix - Kattensnack Sauce Time Kip & Zalm - 6x40g
Felix
Felix - Kattensnack Sauce Time Kip & Zalm - 6x40g
€2,94
View
GimCat - Pudding - Lactosearm Tussendoortje met Kaas - 100g, Romige Traktatie voor Katten
GimCat
GimCat - Pudding - Lactosearm Tussendoortje met Kaas - 100g, Romige Traktatie voor Katten
€2,55
View
GimCat - Snackpasta Kip & Kattenkruid - 75g
GimCat
GimCat - Snackpasta Kip & Kattenkruid - 75g
€4,13
€55,06 / kg
View
Voskes - Kattensnack Mousse Kip in Saus - 7x30g
Voskes
Voskes - Kattensnack Mousse Kip in Saus - 7x30g
€6,83
View
Voskes - Kattensnack Mousse Vis in Saus - 7x30g
Voskes
Voskes - Kattensnack Mousse Vis in Saus - 7x30g
€6,83
View
Catisfactions - Cat Treats - Salmon - 180g
Catisfactions
Catisfactions - Cat Treats - Salmon - 180g
€2,75
€45,83 / kg
View
Felix - Play Tubes Turkey & Ham - 180g
Felix
Felix - Play Tubes Turkey & Ham - 180g
€4,71
€26,16 / kg
View
Whiskas - Temptations Beef - Cat Snacks - 60g
Whiskas
Whiskas - Temptations Beef - Cat Snacks - 60g
€2,94
€49,00 / kg
View
Whiskas - Kattenbrokken - Junior - Kip - zak 7kg
Whiskas
Whiskas - Kattenbrokken - Junior - Kip - zak 7kg
€30,68
€4,38 / kg
View
Voskes - Kattensnack Liquid Treat Tonijn - 20x15g
Voskes
Voskes - Kattensnack Liquid Treat Tonijn - 20x15g
€6,83
€22,76 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer Nat Aromatic Adult 1+ Selectie Multipack - 12x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer Nat Aromatic Adult 1+ Selectie Multipack - 12x85g
€7,16
€7,01 / kg
View
Perfect Fit - Kattenbrokken - Active Adult - Kip - 7kg
Perfect Fit
Perfect Fit - Kattenbrokken - Active Adult - Kip - 7kg
€46,21
€6,60 / kg
View
Whiskas - Cat Milk Bottle - 3x200ml
Whiskas
Whiskas - Cat Milk Bottle - 3x200ml
€1,76
€8,80 / kg
View
Voskes - Kattensnack Triple Layer Rund - Sumiri - Pompoen - 7x30g
Voskes
Voskes - Kattensnack Triple Layer Rund - Sumiri - Pompoen - 7x30g
€6,83
View
Whiskas - Catsticks Salmon - Cat Snacks - 18g
Whiskas
Whiskas - Catsticks Salmon - Cat Snacks - 18g
€1,95
View
GimCat - Mini Sticks - Kip Kattenkruid 50g
GimCat
GimCat - Mini Sticks - Kip Kattenkruid 50g
€2,40
€48,00 / kg
View
Whiskas - Cat Food Adult Chicken - Cat Food - 3.8kg
Whiskas
Whiskas - Cat Food Adult Chicken - Cat Food - 3.8kg
€22,61
€5,95 / kg
View
Voskes - Kattenbrokken Sterilized Adult Kip
Voskes
Voskes - Kattenbrokken Sterilized Adult Kip
€17,65
€8,82 / kg
View
GimCat - NUTRI POCKETS INSECT EN KATTENKRUID 60g
GimCat
GimCat - NUTRI POCKETS INSECT EN KATTENKRUID 60g
€1,86
€31,00 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Gevogelte in gelei - 40x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Gevogelte in gelei - 40x85g
€20,65
€6,07 / kg
View
Pro Plan - Adult Delicate Digestion - Kattenvoer - Kalkoen
Pro Plan
Pro Plan - Adult Delicate Digestion - Kattenvoer - Kalkoen
€22,12
€14,75 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Tasty Mix Keuze Chef in Saus - 40x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Tasty Mix Keuze Chef in Saus - 40x85g
€20,65
€6,07 / kg
View
Voskes - Gelei Kattenvoer - Kip - 85g
Voskes
Voskes - Gelei Kattenvoer - Kip - 85g
€1,48
View
Edgard & Cooper - Edgard&Cooper Crunchies - Kattensnack - Zalm 50g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Edgard&Cooper Crunchies - Kattensnack - Zalm 50g
€2,94
View
Edgard & Cooper - Edgard&Cooper Pillows - Kattensnack - Kalkoen 60g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Edgard&Cooper Pillows - Kattensnack - Kalkoen 60g
€2,75
View
Edgard & Cooper - Edgard&Cooper Crunchies - Kattensnack - Kip 50g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Edgard&Cooper Crunchies - Kattensnack - Kip 50g
€2,94
View
Felix - Naturally Delicious Catnip - Maxi Pack - Kattensnack - Kip 180g
Felix
Felix - Naturally Delicious Catnip - Maxi Pack - Kattensnack - Kip 180g
€4,71
€26,16 / kg
View
Sheba - Creamy - Cat Snacks - Chicken - 4 pcs
Sheba
Sheba - Creamy - Cat Snacks - Chicken - 4 pcs
€2,94
€0,73 / stuk
View
Gourmet - Naturals Canned Tomato & Spinach - Cat Food - 85g
Gourmet
Gourmet - Naturals Canned Tomato & Spinach - Cat Food - 85g
€1,27
€14,94 / kg
View
Edgard & Cooper - Edgard&Cooper Rolls - Kattensnack - Kip Kalkoen 45g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Edgard&Cooper Rolls - Kattensnack - Kip Kalkoen 45g
€3,43
View
Whiskas - Tin Adult Chunks in Sauce Beef - Cat food - 400g
Whiskas
Whiskas - Tin Adult Chunks in Sauce Beef - Cat food - 400g
€2,94
€7,35 / kg
View
Lily's Kitchen - Zalm & Garnalen Paté Voor Katten - 85
Lily's Kitchen
Lily's Kitchen - Zalm & Garnalen Paté Voor Katten - 85
€1,37
View
Whiskas - Tin Adult Chunks in Sauce Chicken - Cat Food - 400g
Whiskas
Whiskas - Tin Adult Chunks in Sauce Chicken - Cat Food - 400g
€2,94
€7,35 / kg
View
Voskes - Kattensnack Liquid Treat Zalm - 20x15g
Voskes
Voskes - Kattensnack Liquid Treat Zalm - 20x15g
€6,83
€22,76 / kg
View
Voskes - Kipfilet Reepjes 60g
Voskes
Voskes - Kipfilet Reepjes 60g
€1,92
€32,00 / kg
View
Whiskas - Temptations Salmon - Cat Snacks - 60g
Whiskas
Whiskas - Temptations Salmon - Cat Snacks - 60g
€2,94
€49,00 / kg
View
Lily's Kitchen - Kattenvoer Nat Shredded Fillets Multipack - 8x70g
Lily's Kitchen
Lily's Kitchen - Kattenvoer Nat Shredded Fillets Multipack - 8x70g
€12,48
€22,28 / kg
View
Whiskas - Crunch - Chicken, Turkey & Duck - Cat Treats - 100g
Whiskas
Whiskas - Crunch - Chicken, Turkey & Duck - Cat Treats - 100g
€2,94
€29,40 / kg
View
Purina One - Indoor Turkey - Cat Food - 1.5kg
Purina
Purina One - Indoor Turkey - Cat Food - 1.5kg
€11,31
€7,54 / kg
View
GimCat - Nutri Pockets - Kaas Taurine 60g
GimCat
GimCat - Nutri Pockets - Kaas Taurine 60g
€1,62
€27,00 / kg
View
GimCat - Duo Snacks - Rund Kaas 50g
GimCat
GimCat - Duo Snacks - Rund Kaas 50g
€2,84
€56,80 / kg
View
GimCat - Nutri Pockets - Vitamin Kattenkruid 60g
GimCat
GimCat - Nutri Pockets - Vitamin Kattenkruid 60g
€1,62
€27,00 / kg
View
Whiskas - Brokjes Adult - Kattenvoer - Kip 800g
Whiskas
Whiskas - Brokjes Adult - Kattenvoer - Kip 800g
€4,62
€5,77 / kg
View
Voskes - Gelei Kattenvoer - Kip en groenten - 85g
Voskes
Voskes - Gelei Kattenvoer - Kip en groenten - 85g
€1,48
View
Whiskas - Adult Beef - Cat Food - 3.8kg
Whiskas
Whiskas - Adult Beef - Cat Food - 3.8kg
€24,57
€6,46 / kg
View
Ciao - Inaba Dashi Delights - Kip Tonijn Kattensnack 70g - Hydratatie Snack met Vitamine E
Ciao
Ciao - Inaba Dashi Delights - Kip Tonijn Kattensnack 70g - Hydratatie Snack met Vitamine E
€1,95
€27,85 / kg
View
Perfect Fit - Dry food - Indoor - Chicken - 1.4 kg
Perfect Fit
Perfect Fit - Dry food - Indoor - Chicken - 1.4 kg
€8,35
€11,13 / kg
View
Voskes - Kattensnack Mousse Tonijn&Kip - 7x30g
Voskes
Voskes - Kattensnack Mousse Tonijn&Kip - 7x30g
€6,83
View
Whiskas - Catsticks Beef - Cat Snacks - 18g
Whiskas
Whiskas - Catsticks Beef - Cat Snacks - 18g
€1,95
View
Voskes - Kip Sandwiches 60g
Voskes
Voskes - Kip Sandwiches 60g
€1,92
€32,00 / kg
View
GimCat - Crunchy Snack 50g - Kip&Kaas
GimCat
GimCat - Crunchy Snack 50g - Kip&Kaas
€1,95
€39,00 / kg
View
Gourmet - Revelations Mousse Chicken - Cat food - 4x57g
Gourmet
Gourmet - Revelations Mousse Chicken - Cat food - 4x57g
€4,90
€21,49 / kg
View
GimCat - Kaas Rollis 140g
GimCat
GimCat - Kaas Rollis 140g
€4,68
€33,42 / kg
View
Pro Plan - Cat NutriSavour - Delicate - 10 x 85g zakjes
Pro Plan
Pro Plan - Cat NutriSavour - Delicate - 10 x 85g zakjes
€10,81
€12,71 / kg
View
Gourmet - Nature's Creations Puree Chicken & Pumpkin - Cat food - 5x10g
Gourmet
Gourmet - Nature's Creations Puree Chicken & Pumpkin - Cat food - 5x10g
€3,44
€68,80 / kg
View
BIOFOOD - KATTENSNOEPJE MET KATTENGRAS/KRUIDEN/ZEEWIER 100 ST
Biofood
BIOFOOD - KATTENSNOEPJE MET KATTENGRAS/KRUIDEN/ZEEWIER 100 ST
€4,87
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Vis Selectie in gelei - 40x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Vis Selectie in gelei - 40x85g
€20,65
€6,07 / kg
View
All For Paws - Cat Bed - Lambswool - Donut Bed Tan - 45 x 45 x 25 cm
All For Paws
All For Paws - Cat Bed - Lambswool - Donut Bed Tan - 45 x 45 x 25 cm
€34,37
View
Edgard & Cooper - Adult Cat Food - Multipack - Chunks in Sauce - 8x85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Adult Cat Food - Multipack - Chunks in Sauce - 8x85g
€10,32
€15,17 / kg
View
Ciao - Kattensnack Inaba Churu - Romige Structuur met Kip en Sint - Jakobsschelp - 4x14g
Ciao
Ciao - Kattensnack Inaba Churu - Romige Structuur met Kip en Sint - Jakobsschelp - 4x14g
€3,20
€57,14 / kg
View
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Tandbaars 85g
Voskes
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Tandbaars 85g
€1,48
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Multipack - Pate - 8x85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Multipack - Pate - 8x85g
€9,83
€14,45 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Vis in gelei - Giga - Pack 80x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Vis in gelei - Giga - Pack 80x85g
€38,15
€5,61 / kg
View
Purina One - Pouch Adult Difficult Appetite Chicken - Cat Food - 4x85g
Purina
Purina One - Pouch Adult Difficult Appetite Chicken - Cat Food - 4x85g
€3,88
€11,41 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Gevogelte in gelei - Giga - Pack 80x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Gevogelte in gelei - Giga - Pack 80x85g
€38,15
€5,61 / kg
View
GimCat - Kattensnack Cream Duo Tonijn & Gras - 6 x 15g
GimCat
GimCat - Kattensnack Cream Duo Tonijn & Gras - 6 x 15g
€4,12
€45,77 / kg
View
Edgard & Cooper - Edgard&Cooper Rolls - Kattensnack - Zalm 45g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Edgard&Cooper Rolls - Kattensnack - Zalm 45g
€3,43
View
Felix - Naturally Delicious Chicken - 50g
Felix
Felix - Naturally Delicious Chicken - 50g
€2,06
€41,20 / kg
View
Voskes - Kattenbrokken Adult Zalm
Voskes
Voskes - Kattenbrokken Adult Zalm
€18,68
€9,34 / kg
View
Whiskas - Temptations Kip & Kaas Voordeelbundel - 4 x 60 g
Whiskas
Whiskas - Temptations Kip & Kaas Voordeelbundel - 4 x 60 g
€11,31
View
Beaphar - No Stress Diffuser + Refill - Cats - 30ml
Beaphar
Beaphar - No Stress Diffuser + Refill - Cats - 30ml
€16,97
View
Ciao - Inaba Churu Purée - Kip Jacobsschelp 15g 4 stuks
Ciao
Ciao - Inaba Churu Purée - Kip Jacobsschelp 15g 4 stuks
€3,20
View
Acana - Cat Bountiful Catch Zalm&Haring&Heek - Kattenvoer - 1.8kg
Acana
Acana - Cat Bountiful Catch Zalm&Haring&Heek - Kattenvoer - 1.8kg
€22,61
View
Voskes - Kattenbrokken Adult Kip
Voskes
Voskes - Kattenbrokken Adult Kip
€16,72
€8,36 / kg
View
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Pompoen 85g
Voskes
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Pompoen 85g
€1,48
View
Kong - Catnip Refill - 28.35g
Kong
Kong - Catnip Refill - 28.35g
€7,82
View
Ciao - Inaba Churu Puree Multipack - Tonijn Zeevruchten 20x14g
Ciao
Ciao - Inaba Churu Puree Multipack - Tonijn Zeevruchten 20x14g
€14,71
€52,53 / kg
View
Biofood - BF Petfood - Kattensnoepjes - Knoflook - Naturel - 100 st
Biofood
Biofood - BF Petfood - Kattensnoepjes - Knoflook - Naturel - 100 st
€4,87
View
Felix - Original - Kattenvoer - Kip & Kalkoen - 7,5kg
Felix
Felix - Original - Kattenvoer - Kip & Kalkoen - 7,5kg
€28,81
€3,84 / kg
View
Voskes - Sushi Rolls Kip 60g
Voskes
Voskes - Sushi Rolls Kip 60g
€1,92
€32,00 / kg
View
Voskes - Paté Kattenvoer - Kip - 85g
Voskes
Voskes - Paté Kattenvoer - Kip - 85g
€1,23
View
GimCat - Crunchy Snack 50g - Insecten&Pompoen
GimCat
GimCat - Crunchy Snack 50g - Insecten&Pompoen
€1,95
€39,00 / kg
View
Felix - Delicious Strips Selection Farm in Sauce - 12x80g
Felix
Felix - Delicious Strips Selection Farm in Sauce - 12x80g
€6,83
€7,11 / kg
View
GimCat - Duo Snacks - Kip Lever 50g
GimCat
GimCat - Duo Snacks - Kip Lever 50g
€2,84
€56,80 / kg
View
GimCat - Nutri Pockets 60g - Zalm
GimCat
GimCat - Nutri Pockets 60g - Zalm
€1,86
€31,00 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Classic Selectie in Gelei - 60x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Classic Selectie in Gelei - 60x85g
€29,89
€5,86 / kg
View
Ciao - Churu Puree Skin & Coat Kattensnack Multipack Salmon & Scallop - 20 x 14g
Ciao
Ciao - Churu Puree Skin & Coat Kattensnack Multipack Salmon & Scallop - 20 x 14g
€14,71
€52,53 / kg
View
Ciao - Inaba Churu Kattensnack - Graanvrij Kip 20x14g - Romige Snack met Vitamine E
Ciao
Ciao - Inaba Churu Kattensnack - Graanvrij Kip 20x14g - Romige Snack met Vitamine E
€14,71
€52,53 / kg
View
Felix - Delicious Strips Farm Selection - 44x85g
Felix
Felix - Delicious Strips Farm Selection - 44x85g
€24,57
€6,56 / kg
View
Pro Plan - Adult Delicate Digestion - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 10kg
Pro Plan
Pro Plan - Adult Delicate Digestion - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 10kg
€76,21
€7,62 / kg
View
GimCat - Kattensnack Cream Duo Zalm & Tomaat - 6 x 15g
GimCat
GimCat - Kattensnack Cream Duo Zalm & Tomaat - 6 x 15g
€4,12
€45,77 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Classic Selectie in Saus - 40x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Classic Selectie in Saus - 40x85g
€20,65
€6,07 / kg
View
Lily's Kitchen - Biologisch Kalkoen Diner Voor Katten - 85
Lily's Kitchen
Lily's Kitchen - Biologisch Kalkoen Diner Voor Katten - 85
€1,37
View
Voskes - Paté Kattenvoer - Kip en rund - 85g
Voskes
Voskes - Paté Kattenvoer - Kip en rund - 85g
€1,23
View
Gourmet - Kattenvoer Gourmet Gold - Malse Lekkernijen Multipack 12x85g - Kip, Rund, Zalm, Zeevis
Gourmet
Gourmet - Kattenvoer Gourmet Gold - Malse Lekkernijen Multipack 12x85g - Kip, Rund, Zalm, Zeevis
€9,33
€9,14 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Salmon & Chicken - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Salmon & Chicken - 85g
€1,46
€17,17 / kg
View
Whiskas - Adult Tuna - Cat Food - 3.8kg
Whiskas
Whiskas - Adult Tuna - Cat Food - 3.8kg
€24,57
€6,46 / kg
View
DentaLife - Chew Snack Salmon - 40g
Dentalife
DentaLife - Chew Snack Salmon - 40g
€1,95
€48,75 / kg
View
Voskes - Kattenbrokken Sterilized Adult Zalm
Voskes
Voskes - Kattenbrokken Sterilized Adult Zalm
€19,62
€9,81 / kg
View
GimCat - Eiwitrijke Pudding - Lactosearm Tussendoortje - 100g, Romige Kattenpudding zonder Granen
GimCat
GimCat - Eiwitrijke Pudding - Lactosearm Tussendoortje - 100g, Romige Kattenpudding zonder Granen
€2,55
View
Ciao - Inaba Churu Purée - Kip Kaas 15g 4 stuks
Ciao
Ciao - Inaba Churu Purée - Kip Kaas 15g 4 stuks
€3,20
View
Whiskas - Kattenvoer - Senior 7+ - Vis Selectie in gelei - 40x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Senior 7+ - Vis Selectie in gelei - 40x85g
€20,65
€6,07 / kg
View
GimCat - Milk Bits - 40g
GimCat
GimCat - Milk Bits - 40g
€1,95
€48,75 / kg
View
Voskes - Gelei Kattenvoer - Tonijn en kip - 85g
Voskes
Voskes - Gelei Kattenvoer - Tonijn en kip - 85g
€1,48
View
Whiskas - Kattenvoer Nat Aromatic Adult 1+ Zeevruchten Selectie Multipack - 12x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer Nat Aromatic Adult 1+ Zeevruchten Selectie Multipack - 12x85g
€7,16
€7,01 / kg
View
Hill's - Science Plan - Cat Food - Adult - Sensitive Stomach & Skin - Chicken
Hill's
Hill's - Science Plan - Cat Food - Adult - Sensitive Stomach & Skin - Chicken
€29,99
€19,99 / kg
View
Almo Nature - HFC Jelly - Cat Food - Chicken - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Jelly - Cat Food - Chicken - 70g
€1,43
€20,42 / kg
View
GimCat - Nutri Pockets - Malt 150g
GimCat
GimCat - Nutri Pockets - Malt 150g
€2,64
€17,60 / kg
View
Gourmet - Gold Fijne Hapjes in saus - Kattenvoer Natvoer - Vis/Vlees - 96 x 85g
Gourmet
Gourmet - Gold Fijne Hapjes in saus - Kattenvoer Natvoer - Vis/Vlees - 96 x 85g
€73,76
€9,03 / kg
View
Biofood - Kattenvoeding Kat 3 - Mix
Biofood
Biofood - Kattenvoeding Kat 3 - Mix
€10,77
€5,38 / kg
View
Pro Plan - Sterilised Nutrisavour Kattenvoer Natvoer - Kip - 10 x 85g
Pro Plan
Pro Plan - Sterilised Nutrisavour Kattenvoer Natvoer - Kip - 10 x 85g
€10,81
€12,71 / kg
View
GimCat - Mini Sticks - Kalkoen Kaas 50g
GimCat
GimCat - Mini Sticks - Kalkoen Kaas 50g
€2,40
€48,00 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Chicken - 4 kg
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Chicken - 4 kg
€41,29
€10,32 / kg
View
Gourmet - Gold Mousse Chicken - Cat food - 85g
Gourmet
Gourmet - Gold Mousse Chicken - Cat food - 85g
€0,88
€10,35 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer Nat Senior 7+ Gevogelte in Gelei Multipack - 12x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer Nat Senior 7+ Gevogelte in Gelei Multipack - 12x85g
€7,16
€7,01 / kg
View
Hill's - Science Plan - Cat food - Adult - Chicken
Hill's
Hill's - Science Plan - Cat food - Adult - Chicken
€6,88
View
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Quinoa 85g
Voskes
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Quinoa 85g
€1,48
View
Gourmet - Gold Mousse Kattenvoer - Zachte Mousse met Kip, Tonijn, Kalkoen en Konijn - 48x85g
Gourmet
Gourmet - Gold Mousse Kattenvoer - Zachte Mousse met Kip, Tonijn, Kalkoen en Konijn - 48x85g
€32,94
€8,07 / kg
View
Hobby First - Feline Sensitive Urinary - Kattenbrokken - 1.5kg
Hobby First
Hobby First - Feline Sensitive Urinary - Kattenbrokken - 1.5kg
€11,76
€7,84 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Chicken - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Chicken - 85g
€1,46
€17,17 / kg
View
Whiskas - Brokjes Adult - Kattenvoer - Rund 800g
Whiskas
Whiskas - Brokjes Adult - Kattenvoer - Rund 800g
€4,62
€5,77 / kg
View
GimCat - Crunchy Snack 50g - Kalkoen&Cranberry
GimCat
GimCat - Crunchy Snack 50g - Kalkoen&Cranberry
€1,95
€39,00 / kg
View
Gourmet - Zalm In Gelei - Zachte Kattenvoeding - 4x57g Mousse met Glanzende Gelei
Gourmet
Gourmet - Zalm In Gelei - Zachte Kattenvoeding - 4x57g Mousse met Glanzende Gelei
€4,41
€19,34 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Chicken in Pate - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Chicken in Pate - 85g
€1,27
€14,94 / kg
View
Ciao - Kattenvoer Inaba Dashi Delights - Kip, Rijk Aan Vocht - 70g, Met Vitamine E
Ciao
Ciao - Kattenvoer Inaba Dashi Delights - Kip, Rijk Aan Vocht - 70g, Met Vitamine E
€1,95
€27,85 / kg
View
Lily's Kitchen - Biologisch Kalkoen Diner Voor Katten - 85 - Voordeelbundel
Lily's Kitchen
Lily's Kitchen - Biologisch Kalkoen Diner Voor Katten - 85 - Voordeelbundel
€30,96
View
Felix - Crispies Beef & Chicken - 48g
Felix
Felix - Crispies Beef & Chicken - 48g
€2,06
€42,91 / kg
View
Sheba - Kattenvoer - Délices Du Jour - Gevogelte Saus - Mega - Pack 50x50g
Sheba
Sheba - Kattenvoer - Délices Du Jour - Gevogelte Saus - Mega - Pack 50x50g
€27,82
View
Pro Plan - Sterilised Adult Delicate Digestion - Kattenvoer Droogvoer - Kip
Pro Plan
Pro Plan - Sterilised Adult Delicate Digestion - Kattenvoer Droogvoer - Kip
€22,12
€14,75 / kg
View
Lily's Kitchen - Biologisch Visdiner Voor Katten - 85 - Voordeelbundel
Lily's Kitchen
Lily's Kitchen - Biologisch Visdiner Voor Katten - 85 - Voordeelbundel
€30,96
View
Lily's Kitchen - Smooth Paté Chicken for Cats - 85
Lily's Kitchen
Lily's Kitchen - Smooth Paté Chicken for Cats - 85
€1,27
View
Gourmet - Hart Van Saus - Natvoeding Katten - 8X85g, Rijk aan Kip, Rund of Vis
Gourmet
Gourmet - Hart Van Saus - Natvoeding Katten - 8X85g, Rijk aan Kip, Rund of Vis
€8,45
€12,42 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Turkey & Chicken - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Turkey & Chicken - 85g
€1,46
€17,17 / kg
View
Voskes - Paté Kattenvoer - Tonijn - 85g
Voskes
Voskes - Paté Kattenvoer - Tonijn - 85g
€1,23
View
Ciao - Inaba Dashi Delights Serie - Zijdezachte Kip en Kaas - 40g
Ciao
Ciao - Inaba Dashi Delights Serie - Zijdezachte Kip en Kaas - 40g
€1,56
€1,62 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Lamb & Chicken - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Lamb & Chicken - 85g
€1,46
€17,17 / kg
View
Ciao - Kattensnack Churu Pop'n Serve Chicken Scallop - 2x35g
Ciao
Ciao - Kattensnack Churu Pop'n Serve Chicken Scallop - 2x35g
€3,30
€47,14 / kg
View
Pro Plan - Adult Vital Fuctions - Kattenvoer - Zalm - 1,5kg
Pro Plan
Pro Plan - Adult Vital Fuctions - Kattenvoer - Zalm - 1,5kg
€20,65
€13,76 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Organic Salmon and Chicken in Pate - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Organic Salmon and Chicken in Pate - 85g
€1,46
€17,17 / kg
View
Sheba - Creamy - Cat Snacks - Salmon - 4 pcs
Sheba
Sheba - Creamy - Cat Snacks - Salmon - 4 pcs
€2,94
€0,73 / stuk
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Chicken & Turkey in Pate - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Chicken & Turkey in Pate - 85g
€1,27
€14,94 / kg
View
Whiskas - Tasty Mix Adult Keuze van de Chef in Saus Multipack - 12 x 85g
Whiskas
Whiskas - Tasty Mix Adult Keuze van de Chef in Saus Multipack - 12 x 85g
€7,16
€7,01 / kg
View
Felix - Kattensnack Crispies Zalm - Forel Maxipack - 180g
Felix
Felix - Kattensnack Crispies Zalm - Forel Maxipack - 180g
€4,71
View
Whiskas - Brokjes Adult - Kattenvoer - Tonijn 800g
Whiskas
Whiskas - Brokjes Adult - Kattenvoer - Tonijn 800g
€4,62
€5,77 / kg
View
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Tandbrasem 85g
Voskes
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Tandbrasem 85g
€1,48
View
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Pijlinktvis 85g
Voskes
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Pijlinktvis 85g
€1,48
View
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Zeebaars 85g
Voskes
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Zeebaars 85g
€1,48
View
Edgard & Cooper - Adult Chunks Kattenvoer Nat Kip & Zalm & Kalkoen & Lam - 24 x 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Adult Chunks Kattenvoer Nat Kip & Zalm & Kalkoen & Lam - 24 x 85g
€28,51
€13,97 / kg
View
Sheba - Delicatesse Maaltijdzakjes - Kattenvoer - Vis Selectie in gelei - 60x85g
Sheba
Sheba - Delicatesse Maaltijdzakjes - Kattenvoer - Vis Selectie in gelei - 60x85g
€39,82
€7,80 / kg
View
Ciao - Kattensnack Inaba Churu - Romige Tonijn & Kip - Graanvrij, 50x14g
Ciao
Ciao - Kattensnack Inaba Churu - Romige Tonijn & Kip - Graanvrij, 50x14g
€35,35
€50,50 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Duo Surf & Turf Selectie in Gelei - 40x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Duo Surf & Turf Selectie in Gelei - 40x85g
€20,65
€6,07 / kg
View
Perfect Fit - Kattenbrokken - Sensitive Adult - Kalkoen - 7kg
Perfect Fit
Perfect Fit - Kattenbrokken - Sensitive Adult - Kalkoen - 7kg
€46,21
€6,60 / kg
View
Ciao - Inaba Churu Kittensnack - Romige Kattensnack met Kip - 4x14 gram
Ciao
Ciao - Inaba Churu Kittensnack - Romige Kattensnack met Kip - 4x14 gram
€3,20
€57,14 / kg
View
Fokker - Sensi Fit Kattenvoer
Fokker
Fokker - Sensi Fit Kattenvoer
€17,95
€7,18 / kg
View
Ciao - Kattensnack Inaba Churu Hairball - Romige Tonijn in Verdeelzakjes - 4x14g
Ciao
Ciao - Kattensnack Inaba Churu Hairball - Romige Tonijn in Verdeelzakjes - 4x14g
€3,20
€57,14 / kg
View
Pro Plan - Adult LiveClear Kattenvoer - Kalkoen - 1,4kg
Pro Plan
Pro Plan - Adult LiveClear Kattenvoer - Kalkoen - 1,4kg
€28,51
€20,36 / kg
View
Ciao - Kattenvoer Inaba Dashi Delights - Kip, Tonijn, Zalm - 70g, Rijk aan Vocht, Met Vitamine E
Ciao
Ciao - Kattenvoer Inaba Dashi Delights - Kip, Tonijn, Zalm - 70g, Rijk aan Vocht, Met Vitamine E
€1,95
€27,85 / kg
View
Sheba - Kattenvoer - Sauce Collection - Mix in Saus - Kuipjes 32x85g
Sheba
Sheba - Kattenvoer - Sauce Collection - Mix in Saus - Kuipjes 32x85g
€24,38
€8,96 / kg
View
Lily's Kitchen - Biologisch Visdiner Voor Katten - 85
Lily's Kitchen
Lily's Kitchen - Biologisch Visdiner Voor Katten - 85
€1,37
View
GimCat - Crunchy Snack 50g - Eend&Kattenkruid
GimCat
GimCat - Crunchy Snack 50g - Eend&Kattenkruid
€1,95
€39,00 / kg
View
Lily's Kitchen - Zalm & Kippenlever - Knapperig & Zacht, 60g
Lily's Kitchen
Lily's Kitchen - Zalm & Kippenlever - Knapperig & Zacht, 60g
€2,94
€49,00 / kg
View
Yarrah - Bio Kattenvoer Chunks Kip - Kalkoen 100g
Yarrah
Yarrah - Bio Kattenvoer Chunks Kip - Kalkoen 100g
€1,46
View
Gourmet - Mon Petit Duo Meat - Cat Food - 6x50g
Gourmet
Gourmet - Mon Petit Duo Meat - Cat Food - 6x50g
€3,64
€12,13 / kg
View
Hill's - Science Plan - Cat food - Adult - Oral Care - Chicken
Hill's
Hill's - Science Plan - Cat food - Adult - Oral Care - Chicken
€29,99
€19,99 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Dry Food - Adult - Turkey & Chicken - 325g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Dry Food - Adult - Turkey & Chicken - 325g
€5,89
€18,12 / kg