Search

1000 results for “kattenvoer*”
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Multipack - Pate - 8x85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Multipack - Pate - 8x85g
€9,91
€14,57 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Dry Food - Adult - Turkey & Chicken - 325g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Dry Food - Adult - Turkey & Chicken - 325g
€5,94
€18,27 / kg
View
Gourmet - Gold Fine Bites - Cat food - 12x85g
Gourmet
Gourmet - Gold Fine Bites - Cat food - 12x85g
€9,41
€9,22 / kg
View
Lily's Kitchen - Kattenvoer Nat Shredded Fillets Multipack - 8x70g
Lily's Kitchen
Lily's Kitchen - Kattenvoer Nat Shredded Fillets Multipack - 8x70g
€12,59
€22,48 / kg
View
Gourmet - Mon Petit Fish & Meat - Cat food - 6x50g
Gourmet
Gourmet - Mon Petit Fish & Meat - Cat food - 6x50g
€3,67
€12,23 / kg
View
Gourmet - Kattenvoer Gourmet Gold - Malse Lekkernijen Multipack 12x85g - Kip, Rund, Zalm, Zeevis
Gourmet
Gourmet - Kattenvoer Gourmet Gold - Malse Lekkernijen Multipack 12x85g - Kip, Rund, Zalm, Zeevis
€9,41
€9,22 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Chicken & Turkey in Pate - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Chicken & Turkey in Pate - 85g
€1,28
€15,05 / kg
View
Gourmet - Gold Mousse Turkey - Cat Food - 85g
Gourmet
Gourmet - Gold Mousse Turkey - Cat Food - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Edgard & Cooper - Kattenvoer Fillets Tonijn 70g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Kattenvoer Fillets Tonijn 70g
€1,78
€25,42 / kg
View
Gourmet - Kattenvoer Nat Soup Royale Rund - 6x45g
Gourmet
Gourmet - Kattenvoer Nat Soup Royale Rund - 6x45g
€3,76
€13,92 / kg
View
Gourmet - Gold Mousse Beef - Cat Food - 85g
Gourmet
Gourmet - Gold Mousse Beef - Cat Food - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Gourmet - Gold Mousse Tuna - Cat Food - 85g
Gourmet
Gourmet - Gold Mousse Tuna - Cat Food - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Gourmet - Perle Mix - Kattenvoer Natvoer - Land en Zee - 96 x 85g
Gourmet
Gourmet - Perle Mix - Kattenvoer Natvoer - Land en Zee - 96 x 85g
€60,38
€7,39 / kg
View
Felix - Sensations Sauces Countryside Selection in Sauce - 12x85g
Felix
Felix - Sensations Sauces Countryside Selection in Sauce - 12x85g
€6,89
€6,75 / kg
View
Whiskas - Cat Food Adult Chicken - Cat Food - 3.8kg
Whiskas
Whiskas - Cat Food Adult Chicken - Cat Food - 3.8kg
€22,80
€6,00 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Chicken in Pate - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Chicken in Pate - 85g
€1,28
€15,05 / kg
View
Gourmet - Gold Mousse Chicken - Cat food - 85g
Gourmet
Gourmet - Gold Mousse Chicken - Cat food - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer Nat Aromatic Adult 1+ Zeevruchten Selectie Multipack - 12x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer Nat Aromatic Adult 1+ Zeevruchten Selectie Multipack - 12x85g
€7,22
€7,07 / kg
View
Felix - Original in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Vis Selectie - 44 x 85g
Felix
Felix - Original in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Vis Selectie - 44 x 85g
€19,82
€5,29 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer Nat Aromatic Adult 1+ Selectie Multipack - 12x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer Nat Aromatic Adult 1+ Selectie Multipack - 12x85g
€7,22
€7,07 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat food - Dry food - Adult - Chicken
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat food - Dry food - Adult - Chicken
€5,94
View
Felix - Original - Kattenvoer - Kip & Kalkoen - 7,5kg
Felix
Felix - Original - Kattenvoer - Kip & Kalkoen - 7,5kg
€29,05
€3,87 / kg
View
Pro Plan - Adult Delicate Digestion - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 10kg
Pro Plan
Pro Plan - Adult Delicate Digestion - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 10kg
€76,85
€7,68 / kg
View
Almo Nature - Daily - Cat Food - Turkey - 400g
Almo Nature
Almo Nature - Daily - Cat Food - Turkey - 400g
€1,74
€4,35 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat food - Dry food - Adult - Salmon - 325g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat food - Dry food - Adult - Salmon - 325g
€5,94
€18,27 / kg
View
Almo Nature - Daily - Cat food - Chunks - Beef - 85g
Almo Nature
Almo Nature - Daily - Cat food - Chunks - Beef - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Edgard & Cooper - Kattenvoer Fillets Tonijn - Kip 70g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Kattenvoer Fillets Tonijn - Kip 70g
€1,78
€25,42 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Salmon - 4 kg
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Salmon - 4 kg
€41,64
€10,41 / kg
View
Edgard & Cooper - Kattenvoer Fillets Tonijn - Garnaal 70g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Kattenvoer Fillets Tonijn - Garnaal 70g
€1,78
€25,42 / kg
View
Orijen - Kitten Kip&Kalkoen&Zalm - Kattenvoer
Orijen
Orijen - Kitten Kip&Kalkoen&Zalm - Kattenvoer
€7,43
€21,85 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Lamb & Chicken - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Lamb & Chicken - 85g
€1,48
€17,41 / kg
View
Felix - Original - Kattenvoer droogvoer - Rund, Kip & Kalkoen - 7,5kg
Felix
Felix - Original - Kattenvoer droogvoer - Rund, Kip & Kalkoen - 7,5kg
€29,05
€3,87 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Chicken - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Chicken - 85g
€1,48
€17,41 / kg
View
Almo Nature - Daily - Cat Food - Beef - 400g
Almo Nature
Almo Nature - Daily - Cat Food - Beef - 400g
€1,54
€3,85 / kg
View
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Zalm 85g
Voskes
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Zalm 85g
€1,49
€17,52 / kg
View
Orijen - Whole Prey Kattenvoer Original - 340g
Orijen
Orijen - Whole Prey Kattenvoer Original - 340g
€7,43
€21,85 / kg
View
Gourmet - Gold Fine Bites Salmon & Chicken - Cat Food - 85g
Gourmet
Gourmet - Gold Fine Bites Salmon & Chicken - Cat Food - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Gourmet Perle Mini Fillets in Sauce - Cat food - 12x85g
Gourmet
Gourmet Perle Mini Fillets in Sauce - Cat food - 12x85g
€11,40
€11,18 / kg
View
Almo Nature - Holistic Maintenance - Cat Food - Turkey & Rice - 2kg
Almo Nature
Almo Nature - Holistic Maintenance - Cat Food - Turkey & Rice - 2kg
€14,38
€7,19 / kg
View
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Inhome Kip & Kalkoen - 4kg
Felix
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Inhome Kip & Kalkoen - 4kg
€16,85
€4,21 / kg
View
Voskes - 24x Kattenvoer Nat Gelei Tonijn & Rundvlees 85g
Voskes
Voskes - 24x Kattenvoer Nat Gelei Tonijn & Rundvlees 85g
€1,49
€17,52 / kg
View
Acana - All Life Stages Pacifica - Kattenvoer - 1.8kg
Acana
Acana - All Life Stages Pacifica - Kattenvoer - 1.8kg
€31,22
€17,34 / kg
View
Purina One - ONE Kattenvoer Nat Adult Sensitive Kip & Tonijn - 8 x 85g
Purina One
Purina One - ONE Kattenvoer Nat Adult Sensitive Kip & Tonijn - 8 x 85g
€6,73
€9,89 / kg
View
Gourmet - Gold Mousse Kattenvoer - Zachte Mousse met Kip, Tonijn, Kalkoen en Konijn - 48x85g
Gourmet
Gourmet - Gold Mousse Kattenvoer - Zachte Mousse met Kip, Tonijn, Kalkoen en Konijn - 48x85g
€33,22
€8,14 / kg
View
Edgard & Cooper - Kattenvoer Fillets Tonijn - Inktvis 70g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Kattenvoer Fillets Tonijn - Inktvis 70g
€1,78
€25,42 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Chicken - 4 kg
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Chicken - 4 kg
€41,64
€10,41 / kg
View
Gourmet - Gold Luxe Mix - Cat food - 8x85g
Gourmet
Gourmet - Gold Luxe Mix - Cat food - 8x85g
€7,44
€10,94 / kg
View
Gourmet - Gold Mousse Salmon - Cat Food - 85g
Gourmet
Gourmet - Gold Mousse Salmon - Cat Food - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Lamb & Chicken in Pate - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Lamb & Chicken in Pate - 85g
€1,28
€15,05 / kg
View
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Junior Kip, Kalkoen, Melk en Groenten - 800g
Felix
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Junior Kip, Kalkoen, Melk en Groenten - 800g
€3,76
€4,70 / kg
View
Gourmet - Gold Fijne Hapjes in saus - Kattenvoer Natvoer - Vis/Vlees - 96 x 85g
Gourmet
Gourmet - Gold Fijne Hapjes in saus - Kattenvoer Natvoer - Vis/Vlees - 96 x 85g
€74,38
€9,11 / kg
View
Orijen - Guardian 8 Cat Kip&Kalkoen&Zalm - Kattenvoer
Orijen
Orijen - Guardian 8 Cat Kip&Kalkoen&Zalm - Kattenvoer
€7,92
€23,29 / kg
View
Whiskas - Brokjes Senior - Kattenvoer - Kip 800g
Whiskas
Whiskas - Brokjes Senior - Kattenvoer - Kip 800g
€4,66
€5,82 / kg
View
Acana - Kattenvoer Homestead Harvest
Acana
Acana - Kattenvoer Homestead Harvest
€5,45
€16,02 / kg
View
Renske - Kattenvoer Mousse Kip - Kalkoen 70g
Renske
Renske - Kattenvoer Mousse Kip - Kalkoen 70g
€1,66
€23,71 / kg
View
24x Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna & Chicken - 55g
Almo Nature
24x Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna & Chicken - 55g
€28,72
€21,75 / kg
View
Edgard & Cooper - Adult Cat Food - Multipack - Chunks in Sauce - 8x85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Adult Cat Food - Multipack - Chunks in Sauce - 8x85g
€10,40
€15,29 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna, Chicken & Ham - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna, Chicken & Ham - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Salmon & Chicken in Pate - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Salmon & Chicken in Pate - 85g
€1,28
€15,05 / kg
View
Felix - Elke Dag Feest Mix Selectie - Kattenvoer Natvoer - Kip Tonijn Zalm & Rund - 44 x 85g
Felix
Felix - Elke Dag Feest Mix Selectie - Kattenvoer Natvoer - Kip Tonijn Zalm & Rund - 44 x 85g
€22,80
€6,09 / kg
View
Lily's Kitchen - Lily’s Kitchen Cat Tasty Cuts Kattenvoer - Blik - Kip - 85g
Lily's Kitchen
Lily's Kitchen - Lily’s Kitchen Cat Tasty Cuts Kattenvoer - Blik - Kip - 85g
€1,49
View
Felix - Dubbel Zo Lekker in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Countryside Selectie - 120 x 85g
Felix
Felix - Dubbel Zo Lekker in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Countryside Selectie - 120 x 85g
€56,03
€5,49 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Atlantic Tuna - 150g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Atlantic Tuna - 150g
€1,44
€20,57 / kg
View
Orijen - Kattenvoer - Whole Prey Six Fish - Vis - 5.4kg
Orijen
Orijen - Kattenvoer - Whole Prey Six Fish - Vis - 5.4kg
€78,34
€14,50 / kg
View
Voskes - Paté Kattenvoer - Tonijn - 85g
Voskes
Voskes - Paté Kattenvoer - Tonijn - 85g
€1,24
View
Purina One - Indoor Turkey - Cat Food - 1.5kg
Purina
Purina One - Indoor Turkey - Cat Food - 1.5kg
€11,40
€7,60 / kg
View
Felix - Delicious Strips Selection Farm in Sauce - 12x80g
Felix
Felix - Delicious Strips Selection Farm in Sauce - 12x80g
€6,89
€7,17 / kg
View
Gourmet - Perle Mini Filets in saus - Kattenvoer Natvoer - Kalkoen Eend Tonijn & Lam - 40 x 85g
Gourmet
Gourmet - Perle Mini Filets in saus - Kattenvoer Natvoer - Kalkoen Eend Tonijn & Lam - 40 x 85g
€25,28
€7,43 / kg
View
Voskes - Kattenvoer pate kip&vis 85g Malanico
Voskes
Voskes - Kattenvoer pate kip&vis 85g Malanico
€1,24
€14,58 / kg
View
Orijen - Cat & Kitten - Kattenvoer - 5,4kg
Orijen
Orijen - Cat & Kitten - Kattenvoer - 5,4kg
€69,91
€12,94 / kg
View
Felix - Delicious Strips Farm Selection - 44x85g
Felix
Felix - Delicious Strips Farm Selection - 44x85g
€24,78
€6,62 / kg
View
Hobby First - Feline Kattenvoer Adult Salmon 4,5kg
Hobby First
Hobby First - Feline Kattenvoer Adult Salmon 4,5kg
€26,72
€5,93 / kg
View
Hill's - Science Plan - Cat food - Young Adult - Sterilized - Chicken
Hill's
Hill's - Science Plan - Cat food - Young Adult - Sterilized - Chicken
€28,02
€18,68 / kg
View
Renske - Kattenvoer Vezel Tonijn - Zalm 70g
Renske
Renske - Kattenvoer Vezel Tonijn - Zalm 70g
€1,75
€25,00 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Chicken and Liver - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Chicken and Liver - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Felix - Dubbel Zo Lekker - Kattenvoer droogvoer - Mix van vis - 7.5kg
Felix
Felix - Dubbel Zo Lekker - Kattenvoer droogvoer - Mix van vis - 7.5kg
€32,71
€4,36 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Organic Chicken in Pate - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Organic Chicken in Pate - 85g
€1,48
€17,41 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna & Mussels 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna & Mussels 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
24x Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Chicken & Shrimp - 55g
Almo Nature
24x Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Chicken & Shrimp - 55g
€28,72
€21,75 / kg
View
Acana - Cat Grasslands Lam&Eend&Witvis - Kattenvoer
Acana
Acana - Cat Grasslands Lam&Eend&Witvis - Kattenvoer
€6,94
€20,41 / kg
View
Gourmet - Nature's Creations Puree Chicken & Pumpkin - Cat food - 5x10g
Gourmet
Gourmet - Nature's Creations Puree Chicken & Pumpkin - Cat food - 5x10g
€3,47
€69,40 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Vis Selectie in gelei - 40x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Vis Selectie in gelei - 40x85g
€20,82
€6,12 / kg
View
Almo Nature - Daily Mousse - Cat Food - Tuna & Cod - 85g
Almo Nature
Almo Nature - Daily Mousse - Cat Food - Tuna & Cod - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna, Chicken & Cheese - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna, Chicken & Cheese - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Organic Turkey in Pate - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Organic Turkey in Pate - 85g
€1,48
€17,41 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Beef - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Beef - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Orijen - Whole Prey Cat & Kitten - Kip & Kalkoen - Kattenvoer - 1.8kg
Orijen
Orijen - Whole Prey Cat & Kitten - Kip & Kalkoen - Kattenvoer - 1.8kg
€37,18
€20,65 / kg
View
Gourmet - Mon Petit Meat - Cat Food - 6x50g
Gourmet
Gourmet - Mon Petit Meat - Cat Food - 6x50g
€3,67
€12,23 / kg
View
Gourmet - Perle Sauce Delight Meat & Fish - Cat Food - 12x85g
Gourmet
Gourmet - Perle Sauce Delight Meat & Fish - Cat Food - 12x85g
€11,40
€11,17 / kg
View
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Adult Rund & Kip - 4kg
Felix
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Adult Rund & Kip - 4kg
€16,85
€4,21 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna & Shrimp - 150g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna & Shrimp - 150g
€1,44
€20,57 / kg
View
Almo Nature - Daily - Cat Food - Rabbit - 400g
Almo Nature
Almo Nature - Daily - Cat Food - Rabbit - 400g
€1,68
€4,20 / kg
View
Pro Plan - Sterilised Adult Vital Functions - Kattenvoer Droogvoer - Zalm
Pro Plan
Pro Plan - Sterilised Adult Vital Functions - Kattenvoer Droogvoer - Zalm
€22,31
€14,87 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Organic Salmon and Chicken in Pate - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Adult - Organic Salmon and Chicken in Pate - 85g
€1,48
€17,41 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna & Anchovy - 150g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna & Anchovy - 150g
€1,44
€20,57 / kg
View
Voskes - Gelei Kattenvoer - Kip - 85g
Voskes
Voskes - Gelei Kattenvoer - Kip - 85g
€1,49
View
Almo Nature - Daily - Mousse - Cat food - Turkey - 85g
Almo Nature
Almo Nature - Daily - Mousse - Cat food - Turkey - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food Chicken & Tuna - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food Chicken & Tuna - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna & Corn - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna & Corn - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Felix - Original in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Countryside Selectie - 44 x 85g
Felix
Felix - Original in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Countryside Selectie - 44 x 85g
€19,82
€5,29 / kg
View
Voskes - Gelei Kattenvoer - Kip en groenten - 85g
Voskes
Voskes - Gelei Kattenvoer - Kip en groenten - 85g
€1,49
View
Voskes - Gelei Kattenvoer - Tonijn en kip - 85g
Voskes
Voskes - Gelei Kattenvoer - Tonijn en kip - 85g
€1,49
View
Gourmet - Gold Savory Turret Chicken & Carrot - Cat Food - 85g
Gourmet
Gourmet - Gold Savory Turret Chicken & Carrot - Cat Food - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn 85g
Voskes
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn 85g
€1,49
View
Pro Plan - Sterilised Nutrisavour Kattenvoer Natvoer - Kip - 10 x 85g
Pro Plan
Pro Plan - Sterilised Nutrisavour Kattenvoer Natvoer - Kip - 10 x 85g
€10,90
€12,82 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Salmon & Chicken - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Salmon & Chicken - 85g
€1,48
€17,41 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna & Chicken - 150g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Tuna & Chicken - 150g
€2,38
€15,86 / kg
View
Gourmet - Perle Duo Vlees - Mini Filets in Saus - 12x85g Kattenvoer
Gourmet
Gourmet - Perle Duo Vlees - Mini Filets in Saus - 12x85g Kattenvoer
€8,92
€8,74 / kg
View
Gourmet - Nature's Creations Tuna - Cat food - 85g
Gourmet
Gourmet - Nature's Creations Tuna - Cat food - 85g
€1,28
€15,05 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Tasty Mix Keuze Chef in Saus - 40x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Tasty Mix Keuze Chef in Saus - 40x85g
€20,82
€6,12 / kg
View
Pro Plan - Sterilised Adult Delicate Digestion - Kattenvoer Droogvoer - Kip
Pro Plan
Pro Plan - Sterilised Adult Delicate Digestion - Kattenvoer Droogvoer - Kip
€22,31
€14,87 / kg
View
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Tandbaars 85g
Voskes
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Tandbaars 85g
€1,49
View
Almo Nature - Daily Mousse - Cat Food - Tuna & Chicken - 85g
Almo Nature
Almo Nature - Daily Mousse - Cat Food - Tuna & Chicken - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat food - Pacific Tuna - 150g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat food - Pacific Tuna - 150g
€1,44
€20,57 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Turkey & Chicken - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Chunks in Sauce - Turkey & Chicken - 85g
€1,48
€17,41 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food Chicken & Pumpkin - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food Chicken & Pumpkin - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Gourmet - Nature's Creations Sea Fish - 8x85g
Gourmet
Gourmet - Nature's Creations Sea Fish - 8x85g
€8,88
€13,05 / kg
View
Hobby First - Feline Kattenvoer Adult Chicken 4,5kg
Hobby First
Hobby First - Feline Kattenvoer Adult Chicken 4,5kg
€24,74
€5,49 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Senior - Turkey & Chicken in Pate - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Senior - Turkey & Chicken in Pate - 85g
€1,28
€15,05 / kg
View
Orijen - Regional Red Cat - Kattenvoer - 5.4kg
Orijen
Orijen - Regional Red Cat - Kattenvoer - 5.4kg
€92,71
€17,16 / kg
View
Gourmet - Gold Savory Turret Tuna - Cat Food - 85g
Gourmet
Gourmet - Gold Savory Turret Tuna - Cat Food - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Sheba - Kattenvoer - Sauce Collection - Mix in Saus - Kuipjes 32x85g
Sheba
Sheba - Kattenvoer - Sauce Collection - Mix in Saus - Kuipjes 32x85g
€24,59
€9,04 / kg
View
Gourmet - Mon Petit Fish - Cat Food - 6x50g
Gourmet
Gourmet - Mon Petit Fish - Cat Food - 6x50g
€3,67
€12,23 / kg
View
Voskes - Paté Kattenvoer - Kip - 85g
Voskes
Voskes - Paté Kattenvoer - Kip - 85g
€1,24
View
Gourmet - Naturals Canned Tomato & Spinach - Cat Food - 85g
Gourmet
Gourmet - Naturals Canned Tomato & Spinach - Cat Food - 85g
€1,28
€15,05 / kg
View
Pro Plan - Sterilised Adult Vital Functions - Kattenvoer - Zalm - 3kg
Pro Plan
Pro Plan - Sterilised Adult Vital Functions - Kattenvoer - Zalm - 3kg
€33,71
€11,23 / kg
View
GOURMET - PERLE Ocean Flakes in Saus - Kattenvoer Natvoer - Zalm - 12 x 85g
Gourmet
GOURMET - PERLE Ocean Flakes in Saus - Kattenvoer Natvoer - Zalm - 12 x 85g
€8,92
€2,18 / kg
View
Almo Nature - Holistic - Maintenance - Cat food - Whitefish & Rice - 2kg
Almo Nature
Almo Nature - Holistic - Maintenance - Cat food - Whitefish & Rice - 2kg
€14,38
€7,19 / kg
View
Pro Plan - Senior LiveClear - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 1.4kg
Pro Plan
Pro Plan - Senior LiveClear - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 1.4kg
€28,75
€20,53 / kg
View
Felix - Elke Dag Feest Mix selectie in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Zalm Tonijn Rund & Kip - 120 x 85g
Felix
Felix - Elke Dag Feest Mix selectie in Gelei - Kattenvoer Natvoer - Zalm Tonijn Rund & Kip - 120 x 85g
€56,03
€5,49 / kg
View
24x Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Salmon & Pumpkin - 55g
Almo Nature
24x Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Salmon & Pumpkin - 55g
€28,72
€21,75 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Senior 7+ - Vis Selectie in gelei - 40x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Senior 7+ - Vis Selectie in gelei - 40x85g
€20,82
€6,12 / kg
View
Hobby First - Feline Kattenvoer Senior Chicken 4,5kg
Hobby First
Hobby First - Feline Kattenvoer Senior Chicken 4,5kg
€26,72
€5,93 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Kitten - Chunks in Sauce - Cod & Chicken - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Kitten - Chunks in Sauce - Cod & Chicken - 85g
€1,48
€17,41 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Kitten - Cod & Chicken in Pate - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Kitten - Cod & Chicken in Pate - 85g
€1,28
€15,05 / kg
View
Sheba - Nature's Collection Kattenvoer Natvoer Vis Selectie in Saus Maaltijdzakjes - 12 x 85g
Sheba
Sheba - Nature's Collection Kattenvoer Natvoer Vis Selectie in Saus Maaltijdzakjes - 12 x 85g
€9,71
€9,51 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Senior - Chunks in Sauce - Turkey & Chicken - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Senior - Chunks in Sauce - Turkey & Chicken - 85g
€1,48
€17,41 / kg
View
Acana - Wild Prairie Cat All Life Stages - Kattenvoer - 1.8kg
Acana
Acana - Wild Prairie Cat All Life Stages - Kattenvoer - 1.8kg
€30,24
€16,80 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Chicken Leg Meat - 150g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Chicken Leg Meat - 150g
€2,38
€15,86 / kg
View
Felix - Elke Dag Feest mixed Selectie - Kattenvoer Natvoer - Kabeljauw, Zalm, Rund & Kip - 80 x 85g
Felix
Felix - Elke Dag Feest mixed Selectie - Kattenvoer Natvoer - Kabeljauw, Zalm, Rund & Kip - 80 x 85g
€41,64
€6,12 / kg
View
Gourmet Gold Mousse Chicken, Salmon & Rabbit - Cat food - 8x85g
Gourmet
Gourmet Gold Mousse Chicken, Salmon & Rabbit - Cat food - 8x85g
€7,44
€10,94 / kg
View
Felix - Elke Dag Feest Vis Selectie - Kattenvoer Natvoer - Tonijn, Kabeljouw, Zalm & Schol - 44 x 85g
Felix
Felix - Elke Dag Feest Vis Selectie - Kattenvoer Natvoer - Tonijn, Kabeljouw, Zalm & Schol - 44 x 85g
€22,80
€6,09 / kg
View
Voskes - Kattenvoer pate kip&lam 85g Malanico
Voskes
Voskes - Kattenvoer pate kip&lam 85g Malanico
€1,24
€14,58 / kg
View
Hobby First - Feline Kattenvoer Sensitive Urinary Chicken 4,5kg
Hobby First
Hobby First - Feline Kattenvoer Sensitive Urinary Chicken 4,5kg
€26,72
€5,93 / kg
View
Pro Plan - Adult Vital Fuctions - Kattenvoer - Zalm - 1,5kg
Pro Plan
Pro Plan - Adult Vital Fuctions - Kattenvoer - Zalm - 1,5kg
€20,82
€13,88 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Classic Selectie in Saus - 40x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Classic Selectie in Saus - 40x85g
€20,82
€6,12 / kg
View
Hill's - Science Plan - Cat food - Adult - Chicken
Hill's
Hill's - Science Plan - Cat food - Adult - Chicken
€6,94
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Chicken leg meat - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Chicken leg meat - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Voskes - Paté Kattenvoer - Kip en rund - 85g
Voskes
Voskes - Paté Kattenvoer - Kip en rund - 85g
€1,24
View
Felix - Mix selectie in Gelei - Kattenvoer Natvoer – Eend, Rund, Kip, & Zalm – 80 x 85g
Felix
Felix - Mix selectie in Gelei - Kattenvoer Natvoer – Eend, Rund, Kip, & Zalm – 80 x 85g
€35,69
€5,24 / kg
View
Almo Nature - HFC Kitten - Cat Food - Chicken - 150g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Kitten - Cat Food - Chicken - 150g
€1,44
€20,57 / kg
View
Orijen - Whole Prey Six Fish Cat Sardines&Heek - Kattenvoer
Orijen
Orijen - Whole Prey Six Fish Cat Sardines&Heek - Kattenvoer
€7,43
€21,85 / kg
View
24x Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Chicken & Salmon - 55g
Almo Nature
24x Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Chicken & Salmon - 55g
€28,72
€21,75 / kg
View
Gourmet - Gold Fine Bites Turkey & Duck - Cat Food - 85g
Gourmet
Gourmet - Gold Fine Bites Turkey & Duck - Cat Food - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Beaphar - Kidney Diet Cat Food Multipack - 6x100g
Beaphar
Beaphar - Kidney Diet Cat Food Multipack - 6x100g
€11,16
€18,60 / kg
View
Pro Plan - LiveClear Sterilised Adult - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 7kg
Pro Plan
Pro Plan - LiveClear Sterilised Adult - Kattenvoer Droogvoer - Kalkoen - 7kg
€98,17
€14,02 / kg
View
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Geelstaart 85 Gram
Voskes
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Geelstaart 85 Gram
€1,49
View
Biofood - Bf Ncf Control Urinary&Sterilised - Kattenvoer - Kip Zalm Kippenlever
Biofood
Biofood - Bf Ncf Control Urinary&Sterilised - Kattenvoer - Kip Zalm Kippenlever
€17,80
€11,87 / kg
View
Almo Nature - Holistic Maintenance - Cat Food - Chicken & Rice - 12kg
Almo Nature
Almo Nature - Holistic Maintenance - Cat Food - Chicken & Rice - 12kg
€14,38
€7,19 / kg
View
Acana - Cat Wild Prairie Kip&Vis&Ei - Kattenvoer - 340g
Acana
Acana - Cat Wild Prairie Kip&Vis&Ei - Kattenvoer - 340g
€6,94
€20,41 / kg
View
Almo Nature - Daily Mousse - Cat Food - Salmon - 85g
Almo Nature
Almo Nature - Daily Mousse - Cat Food - Salmon - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Almo Nature - Daily - Mousse - Cat food - Ocean fish - 85g
Almo Nature
Almo Nature - Daily - Mousse - Cat food - Ocean fish - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Almo Nature - HFC Complete - Cat Food - Tuna & Pumpkin - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Complete - Cat Food - Tuna & Pumpkin - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Hill's - Science Plan - Cat food - Mature 7+ - Sterilized - Chicken
Hill's
Hill's - Science Plan - Cat food - Mature 7+ - Sterilized - Chicken
€30,00
€20,00 / kg
View
Pro Plan - Adult Vital Functions - Kattenvoer - Zalm - 10kg
Pro Plan
Pro Plan - Adult Vital Functions - Kattenvoer - Zalm - 10kg
€72,38
€7,23 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Chicken Fillet - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Chicken Fillet - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Purina One - Adult Chicken & Wheat - Cat Food - 7.5kg
Purina
Purina One - Adult Chicken & Wheat - Cat Food - 7.5kg
€44,62
€5,94 / kg
View
Hill's - Science Plan - Cat food - Adult - Lamb
Hill's
Hill's - Science Plan - Cat food - Adult - Lamb
€24,74
View
Felix - Every Day Party Countryside Selection in Jelly - 12x85g
Felix
Felix - Every Day Party Countryside Selection in Jelly - 12x85g
€6,89
€6,75 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Vis in gelei - Giga - Pack 80x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Vis in gelei - Giga - Pack 80x85g
€38,47
€5,65 / kg
View
Acana - Cat Indoor Entrée Kip&Haring - Kattenvoer - 4.5kg
Acana
Acana - Cat Indoor Entrée Kip&Haring - Kattenvoer - 4.5kg
€48,59
€10,79 / kg
View
Almo Nature - Daily - Mousse - Cat food - Chicken - 85g
Almo Nature
Almo Nature - Daily - Mousse - Cat food - Chicken - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Almo Nature - HFC Jelly - Cat food - Trout and Tuna - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Jelly - Cat food - Trout and Tuna - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Sheba - Kattenvoer Sauce Collection - Natvoer - Vis Selectie in Saus - 40 x85g Mega Pack
Sheba
Sheba - Kattenvoer Sauce Collection - Natvoer - Vis Selectie in Saus - 40 x85g Mega Pack
€29,15
€8,57 / kg
View
Renske - Kattenvoer Mousse Kip 70g
Renske
Renske - Kattenvoer Mousse Kip 70g
€1,66
€23,71 / kg
View
Whiskas - Adult Tuna - Cat Food - 3.8kg
Whiskas
Whiskas - Adult Tuna - Cat Food - 3.8kg
€24,78
€6,52 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Classic Selectie in Gelei - 60x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Classic Selectie in Gelei - 60x85g
€30,14
€5,90 / kg
View
Orijen - Whole Prey Tundra Cat Geit&Zwijn - Kattenvoer
Orijen
Orijen - Whole Prey Tundra Cat Geit&Zwijn - Kattenvoer
€8,42
€24,76 / kg
View
24x Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Chicken Fillet - 55g
Almo Nature
24x Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Chicken Fillet - 55g
€28,72
€21,75 / kg
View
Biofood - Organic - Biologisch Kattenvoer Natvoer - Rund - 200g NL - BIO - 01
Biofood
Biofood - Organic - Biologisch Kattenvoer Natvoer - Rund - 200g NL - BIO - 01
€3,91
€19,55 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Kitten - Duck & Chicken in Pate - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Kitten - Duck & Chicken in Pate - 85g
€1,28
€15,05 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer Nat Pouch 1+ Adult Saus Gevogelte Selectie - 12 x 85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer Nat Pouch 1+ Adult Saus Gevogelte Selectie - 12 x 85g
€7,22
€7,07 / kg
View
Acana - Cat Grasslands Eend&Kip&Ei - Kattenvoer - 4.5kg
Acana
Acana - Cat Grasslands Eend&Kip&Ei - Kattenvoer - 4.5kg
€56,03
€12,45 / kg
View
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Senior Kip & Kalkoen - 4kg
Felix
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Senior Kip & Kalkoen - 4kg
€16,85
€4,21 / kg
View
Fokker - Sensi Fit Kattenvoer
Fokker
Fokker - Sensi Fit Kattenvoer
€18,10
€7,24 / kg
View
Almo Nature - Daily Mousse - Cat Food - Rabbit - 85g
Almo Nature
Almo Nature - Daily Mousse - Cat Food - Rabbit - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Almo Nature - HFC Complete - Cat Food - Chicken & Carrot - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Complete - Cat Food - Chicken & Carrot - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Hill's - Science Plan - Cat food - Senior 11+ - Chicken
Hill's
Hill's - Science Plan - Cat food - Senior 11+ - Chicken
€27,72
€18,48 / kg
View
Purina One - ONE Kattenvoer Nat Sensitive Adult Kip & Wortel - 4 x 85g
Purina One
Purina One - ONE Kattenvoer Nat Sensitive Adult Kip & Wortel - 4 x 85g
€3,56
€10,47 / kg
View
Almo Nature - HFC Jelly - Cat Food - Salmon & Carrot - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Jelly - Cat Food - Salmon & Carrot - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Felix - Dubbel So Lekker Fish Selection in Jelly - 12x85g
Felix
Felix - Dubbel So Lekker Fish Selection in Jelly - 12x85g
€6,89
€6,75 / kg
View
Gourmet - Gold Hartig Torentje - Cat food - 8x85g
Gourmet
Gourmet - Gold Hartig Torentje - Cat food - 8x85g
€7,44
€10,94 / kg
View
Felix - Dubbel So Lekker Mix Selection in Jelly - 12x85g
Felix
Felix - Dubbel So Lekker Mix Selection in Jelly - 12x85g
€6,89
€6,75 / kg
View
Gourmet- Nature's Creations Beef - Cat food - 85g
Gourmet
Gourmet- Nature's Creations Beef - Cat food - 85g
€1,28
€15,05 / kg
View
Gourmet - Nature's Creations Puree Salmon & Carrot - Cat food - 5x10g
Gourmet
Gourmet - Nature's Creations Puree Salmon & Carrot - Cat food - 5x10g
€3,47
€69,40 / kg
View
Hobby First - Feline Kattenvoer Sensitive Sterilised Turkey 4,5kg
Hobby First
Hobby First - Feline Kattenvoer Sensitive Sterilised Turkey 4,5kg
€26,72
€5,93 / kg
View
Hill's - Science Plan - Cat Food - Adult - Sensitive Stomach & Skin - Chicken
Hill's
Hill's - Science Plan - Cat Food - Adult - Sensitive Stomach & Skin - Chicken
€30,24
€20,16 / kg
View
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Adult Zalm & Zeevis - 4kg
Felix
Felix - Kattenvoer Droog Dubbel Zo Lekker Adult Zalm & Zeevis - 4kg
€16,85
€4,21 / kg
View
Purina One - ONE Kattenvoer Nat Adult Sterilcat Kalkoen & Zalm - 8 x 85g
Purina One
Purina One - ONE Kattenvoer Nat Adult Sterilcat Kalkoen & Zalm - 8 x 85g
€6,73
€9,89 / kg
View
Almo Nature - HFC Jelly - Cat Food - Ocean Fish - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Jelly - Cat Food - Ocean Fish - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Purina One - Sterilcat Beef & Wheat - Cat Food - 800g
Purina
Purina One - Sterilcat Beef & Wheat - Cat Food - 800g
€7,68
€9,60 / kg
View
Felix - Every Day Party - Mix Selection in Jelly - 80x85g
Felix
Felix - Every Day Party - Mix Selection in Jelly - 80x85g
€42,64
€6,27 / kg
View
Fokker - kat age - care kattenvoer 2,5kg
Fokker
Fokker - kat age - care kattenvoer 2,5kg
€18,10
€7,24 / kg
View
Purina One - PURINA® ONE® Sterilcat - Kattenvoer Natvoer - Zalm, Kalkoen, Rund & Kip - 40 x 85g
Purina One
Purina One - PURINA® ONE® Sterilcat - Kattenvoer Natvoer - Zalm, Kalkoen, Rund & Kip - 40 x 85g
€29,75
€8,75 / kg
View
Gourmet - Perle Duo Beef & Chicken - Cat food - 12x85g
Gourmet
Gourmet - Perle Duo Beef & Chicken - Cat food - 12x85g
€11,40
€11,17 / kg
View
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Garnalen 85 Gram
Voskes
Voskes - Kattenvoer Nat Tonijn met Garnalen 85 Gram
€1,49
View
Purina One - ONE Kattenvoer Nat Junior Kip & Zalm - 8 x 85g
Purina One
Purina One - ONE Kattenvoer Nat Junior Kip & Zalm - 8 x 85g
€6,73
€9,89 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food Chicken - Shrimp 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food Chicken - Shrimp 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Veal - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat Food - Veal - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Purina One - Sensitive Turkey - Cat Food - 800g
Purina
Purina One - Sensitive Turkey - Cat Food - 800g
€7,68
€9,60 / kg
View
Hobby First - Feline Kattenvoer Droog Sensitive Selective - 4,5kg
Hobby First
Hobby First - Feline Kattenvoer Droog Sensitive Selective - 4,5kg
€26,72
€5,93 / kg
View
Gourmet - Gold Hearty Torentje Beef - Cat Food - 85g
Gourmet
Gourmet - Gold Hearty Torentje Beef - Cat Food - 85g
€0,89
€10,47 / kg
View
Hill's - Science Plan - Cat food - Adult - Urinary Health - Chicken - 1.5 kg
Hill's
Hill's - Science Plan - Cat food - Adult - Urinary Health - Chicken - 1.5 kg
€30,24
€20,16 / kg
View
Almo Nature - HFC Natural - Cat food - Chicken meat - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Natural - Cat food - Chicken meat - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Pro Plan - Adult Renal Plus - Kattenvoer - Kip
Pro Plan
Pro Plan - Adult Renal Plus - Kattenvoer - Kip
€20,82
€13,88 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat food - Dry food - Kitten - Duck & Chicken - 325g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat food - Dry food - Kitten - Duck & Chicken - 325g
€5,94
€18,27 / kg
View
Beaphar - Kidney Diet Cat Food - Taurine - 100g
Beaphar
Beaphar - Kidney Diet Cat Food - Taurine - 100g
€2,09
€20,90 / kg
View
Almo Nature - HFC Jelly - Cat Food - Salmon & Chicken - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Jelly - Cat Food - Salmon & Chicken - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Edgard & Cooper - Adult Chunks Kattenvoer Nat Kip & Zalm & Kalkoen & Lam - 24 x 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Adult Chunks Kattenvoer Nat Kip & Zalm & Kalkoen & Lam - 24 x 85g
€28,75
€14,09 / kg
View
Pro Plan - Adult LiveClear Kattenvoer - Kalkoen - 1,4kg
Pro Plan
Pro Plan - Adult LiveClear Kattenvoer - Kalkoen - 1,4kg
€28,75
€20,53 / kg
View
Purina One - Sterilcat Chicken & Wheat - Cat Food - 7.5kg
Purina
Purina One - Sterilcat Chicken & Wheat - Cat Food - 7.5kg
€44,62
€5,94 / kg
View
Almo Nature - HFC Complete - Cat Food - Mackerel & Sweet Potato - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Complete - Cat Food - Mackerel & Sweet Potato - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Sheba - Kattenvoer Nat Classic Paté Vis Selectie Multipack - 12x85g
Sheba
Sheba - Kattenvoer Nat Classic Paté Vis Selectie Multipack - 12x85g
€7,52
€7,37 / kg
View
Sheba - Delicatesse Maaltijdzakjes - Kattenvoer - Vis Selectie in gelei - 60x85g
Sheba
Sheba - Delicatesse Maaltijdzakjes - Kattenvoer - Vis Selectie in gelei - 60x85g
€40,15
€7,87 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat food - Dry food - Senior - Turkey & Chicken - 2kg
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat food - Dry food - Senior - Turkey & Chicken - 2kg
€24,78
€12,39 / kg
View
Almo Nature - HFC Jelly - Cat food - Tuna and Squid - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Jelly - Cat food - Tuna and Squid - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Gourmet - Mon Petit Duo Meat - Cat Food - 6x50g
Gourmet
Gourmet - Mon Petit Duo Meat - Cat Food - 6x50g
€3,67
€12,23 / kg
View
24x Almo Nature - HFC Jelly - Cat Food - Tuna Fillet & Lobster - 55g
Almo Nature
24x Almo Nature - HFC Jelly - Cat Food - Tuna Fillet & Lobster - 55g
€28,72
€21,75 / kg
View
Almo Nature - HFC Complete -Cat Food - Chicken & Peas - 70g
Almo Nature
Almo Nature - HFC Complete -Cat Food - Chicken & Peas - 70g
€1,44
€20,57 / kg
View
Pro Plan - Adult Delicate Digestion - Kattenvoer - Kalkoen
Pro Plan
Pro Plan - Adult Delicate Digestion - Kattenvoer - Kalkoen
€22,31
€14,87 / kg
View
Hill's - Science Plan - Cat food - Mature 7+ - Light - Chicken - 1.5 kg
Hill's
Hill's - Science Plan - Cat food - Mature 7+ - Light - Chicken - 1.5 kg
€29,70
€19,80 / kg
View
Gourmet - Revelations Mousse Salmon - Cat Food - 4x57g
Gourmet
Gourmet - Revelations Mousse Salmon - Cat Food - 4x57g
€4,94
€21,66 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Gevogelte in gelei - Giga - Pack 80x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer - Adult 1+ - Gevogelte in gelei - Giga - Pack 80x85g
€38,47
€5,65 / kg
View
Purina One - One Junior - Kattenvoer - Kip Rijst 1.5kg
Purina One
Purina One - One Junior - Kattenvoer - Kip Rijst 1.5kg
€11,40
€7,60 / kg
View
Biofood - Biologisch Kattenvoer - Natvoer - Organic - Kip - Menu - 100g
Biofood
Biofood - Biologisch Kattenvoer - Natvoer - Organic - Kip - Menu - 100g
€2,14
€21,40 / kg
View
Sheba - Adult Kattenvoer Classic Paté Natvoer Vis Kuipjes - 8 x 85g
Sheba
Sheba - Adult Kattenvoer Classic Paté Natvoer Vis Kuipjes - 8 x 85g
€7,52
€11,05 / kg
View
Hill's - Science Plan - Cat food - Adult - Perfect Weight - Chicken - 1.5 kg
Hill's
Hill's - Science Plan - Cat food - Adult - Perfect Weight - Chicken - 1.5 kg
€29,70
€19,80 / kg
View
Whiskas - Adult Beef - Cat Food - 3.8kg
Whiskas
Whiskas - Adult Beef - Cat Food - 3.8kg
€24,78
€6,52 / kg
View
Hill's - Science Plan - Cat food - Kitten - Chicken - 1.5 kg
Hill's
Hill's - Science Plan - Cat food - Kitten - Chicken - 1.5 kg
€25,28
€16,85 / kg
View
Whiskas - Kattenvoer Nat Senior 7+ Gevogelte in Gelei Multipack - 12x85g
Whiskas
Whiskas - Kattenvoer Nat Senior 7+ Gevogelte in Gelei Multipack - 12x85g
€7,22
€7,07 / kg
View
Edgard & Cooper - Cat Food - Kitten - Chunks in Sauce - Duck & Chicken - 85g
Edgard & Cooper
Edgard & Cooper - Cat Food - Kitten - Chunks in Sauce - Duck & Chicken - 85g
€1,48
€17,41 / kg
View
Pro Plan - Sterilised Adult Delicate Digestion - Kattenvoer - Kip - 3kg
Pro Plan
Pro Plan - Sterilised Adult Delicate Digestion - Kattenvoer - Kip - 3kg
€33,71
€11,23 / kg
View
Pro Plan - Veterinary Diets Feline Hydra Care - Kattenvoer - 10x75g
Pro Plan
Pro Plan - Veterinary Diets Feline Hydra Care - Kattenvoer - 10x75g
€10,40
€13,86 / kg
View
Yarrah - Bio Kattenvoer Chunks Kip - Kalkoen 100g
Yarrah
Yarrah - Bio Kattenvoer Chunks Kip - Kalkoen 100g
€1,48
View
Gourmet - Hart Van Saus - Natvoeding Katten - 8X85g, Rijk aan Kip, Rund of Vis
Gourmet
Gourmet - Hart Van Saus - Natvoeding Katten - 8X85g, Rijk aan Kip, Rund of Vis
€8,52
€12,52 / kg
View
Sheba - Alu Classic Pate - Kattenvoer - Kip 85g
Sheba
Sheba - Alu Classic Pate - Kattenvoer - Kip 85g
€1,08
€12,70 / kg
View
Whiskas - Brokjes Adult - Kattenvoer - Rund 800g
Whiskas
Whiskas - Brokjes Adult - Kattenvoer - Rund 800g
€4,66
€5,82 / kg
View
Whiskas - Brokjes Adult - Kattenvoer - Tonijn 800g
Whiskas
Whiskas - Brokjes Adult - Kattenvoer - Tonijn 800g
€4,66
€5,82 / kg
View
Pro Plan - Kitten Healthy Start - Kattenvoer - Kip - 10kg
Pro Plan
Pro Plan - Kitten Healthy Start - Kattenvoer - Kip - 10kg
€76,85
€7,68 / kg
View
Gourmet - Gold Mousse - Cat food - 12x85g
Gourmet
Gourmet - Gold Mousse - Cat food - 12x85g
€9,86
€9,66 / kg